Streetview Jan van Galenstraat 75 Haarlem

Jan van Galenstraat 75, 2014 AH Haarlem

133 m² Bouwjaar 1973 6 kamers 5 slaapkamers Label C

Jan van Galenstraat 75 is een woonhuis in Haarlem, gebouwd in 1973. De woning heeft een woonoppervlakte van 133 m², een perceel van 179 m² en 6 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €701.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1973
Woonoppervlakte
133 m²
Perceeloppervlakte
179 m²
Inhoud
468 m³
Kamers
6
Slaapkamers
5

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Jan van Galenstraat 75

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Jan van Galenstraat 75

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
175.65 kWh/m²
Primaire fossiele energie
245.11 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
44.88 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Haarlem

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

1.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1 km
Gezondheid

Apotheek

1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.8 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

1.4 km
Cultuur

Bioscoop

1.1 km

Buurtinformatie in Haarlem

655 Inwoners
265 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
273 Woningvoorraad
€701.000 Gem. woningwaarde Van Galenbuurt
85% Koopwoningen
4.936 Inwoners per km²

Locatie van Jan van Galenstraat 75

Vergelijkbare woningen in Haarlem

Veelgestelde vragen over Jan van Galenstraat 75

Wat is de geschatte woningwaarde van Jan van Galenstraat 75?

De gemiddelde woningwaarde in Van Galenbuurt is €701.000. Dat komt neer op circa €5.271 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Jan van Galenstraat 75 zich tot de wijk Van Galenbuurt?

Jan van Galenstraat 75 is een woonhuis van 133 m² in de wijk Van Galenbuurt. De buurt telt 273 woningen. Daarvan is 85% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.936 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Jan van Galenstraat 75?

Jan van Galenstraat 75 is een woonhuis in Van Galenbuurt, gebouwd in 1973 (53 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Jan van Galenstraat 75 vergeleken met de buurt?

Jan van Galenstraat 75 heeft 133 m² woonoppervlakte en 468 m³ inhoud. Het perceel is 179 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 22 m² per kamer. In Van Galenbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €701.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Jan van Galenstraat 75 en wat betekent dat?

Jan van Galenstraat 75 heeft energielabel C. Geldig tot 2033-05-10. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 44.88 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Jan van Galenstraat 75?

Jan van Galenstraat 75 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Van Galenbuurt?

De wijk Van Galenbuurt in Haarlem (Noord-Holland) kenmerkt zich door 655 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €701.000, 85% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Van Galenbuurt?

Vanuit Jan van Galenstraat 75 in Van Galenbuurt bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 1.8 km, snelwegoprit op 0.5 km.