Woningdetails
- Type
- Bovenwoning
- Bouwvorm
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1901
- Woonoppervlakte
- 83 m²
- Inhoud
- 300 m³
- Kamers
- 4
- Slaapkamers
- 3
- Badkamers
- 1
- Daktype
- Mansarde dak bedekt met pannen
- Ligging
- Aan rustige weg en in woonwijk
Klarenbeekstraat 55 ZW is een bovenwoning in Haarlem, gebouwd in 1901. De woning heeft een woonoppervlakte van 83 m² en 4 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €468.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Klarenbeekstraat 55 ZW
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.4 kmSupermarkt
0.4 kmHuisarts
0.4 kmTreinstation
2 kmSnelweg oprit
0.7 kmKinderdagverblijf
0.5 kmMiddelbare school
0.9 kmApotheek
0.9 kmZiekenhuis
3.4 kmRestaurant
0.4 kmCafé
0.2 kmBibliotheek
1.1 kmBioscoop
0.8 kmRuime en lichte bovenwoning in de gewilde Leidsebuurt, ruime woonkamer-en-suite met open keuken, 3 slaapkamers, balkon op het noord-oosten. Bekijk…
Lees de volledige omschrijving in het rapportDe gemiddelde woningwaarde in Leidsebuurt-west is €468.000. Dat komt neer op circa €5.639 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenKlarenbeekstraat 55 ZW is een bovenwoning van 83 m² in de wijk Leidsebuurt-west. De buurt telt 1.275 woningen. Daarvan is 64% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 15.062 inwoners per km².
Klarenbeekstraat 55 ZW is een bovenwoning in Leidsebuurt-west, gebouwd in 1901 (125 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Klarenbeekstraat 55 ZW heeft 83 m² woonoppervlakte en 300 m³ inhoud. Met 4 kamers is dat gemiddeld 21 m² per kamer. In Leidsebuurt-west ligt de gemiddelde woningwaarde op €468.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Klarenbeekstraat 55 ZW heeft energielabel C. Geldig tot 2034-06-13. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 42.37 kg/jaar.
Klarenbeekstraat 55 ZW heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is 1 badkamer. Er is een balkon.
De wijk Leidsebuurt-west in Haarlem (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.660 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €468.000, 64% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.
Vanuit Klarenbeekstraat 55 ZW in Leidsebuurt-west bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 2 km, snelwegoprit op 0.7 km.