Woningdetails
- Type
- appartement
- Bouwjaar
- 1906
- Woonoppervlakte
- 59 m²
- Inhoud
- 245 m³
- Kamers
- 2
- Slaapkamers
- 1
Brouwersstraat 30 ZW is een appartement in Haarlem, gebouwd in 1906. De woning heeft een woonoppervlakte van 59 m² en 2 kamers. Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €478.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Brouwersstraat 30 ZW
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.4 kmSupermarkt
0.4 kmHuisarts
0.4 kmTreinstation
1.8 kmSnelweg oprit
1 kmKinderdagverblijf
0.4 kmMiddelbare school
0.7 kmApotheek
0.8 kmZiekenhuis
3.2 kmRestaurant
0.4 kmCafé
0.3 kmBibliotheek
0.9 kmBioscoop
0.6 kmDe prijsindicatie voor Brouwersstraat 30 ZW ligt rond €195.000 tot €245.000. De gemiddelde woningwaarde in Leidsebuurt-oost is €478.000. Dat komt neer op circa €8.102 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenBrouwersstraat 30 ZW is een appartement van 59 m² in de wijk Leidsebuurt-oost. De buurt telt 1.062 woningen. Daarvan is 67% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 13.718 inwoners per km².
Brouwersstraat 30 ZW is een appartement in Leidsebuurt-oost, gebouwd in 1906 (120 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Brouwersstraat 30 ZW heeft 59 m² woonoppervlakte en 245 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 30 m² per kamer. In Leidsebuurt-oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €478.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Brouwersstraat 30 ZW heeft energielabel G. Geldig tot 2028-08-15. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
Brouwersstraat 30 ZW heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers.
De wijk Leidsebuurt-oost in Haarlem (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.190 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €478.000, 67% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.
Vanuit Brouwersstraat 30 ZW in Leidsebuurt-oost bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 1.8 km, snelwegoprit op 1 km.