Streetview Voorzorgstraat 53 Haarlem

Voorzorgstraat 53, 2013 VN Haarlem

106 m² Bouwjaar 1935 5 kamers 3 slaapkamers Label E

Voorzorgstraat 53 is een woonhuis in Haarlem, gebouwd in 1935. De woning heeft een woonoppervlakte van 106 m², een perceel van 54 m² en 5 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €468.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1935
Woonoppervlakte
106 m²
Perceeloppervlakte
54 m²
Inhoud
376 m³
Kamers
5
Slaapkamers
3

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Voorzorgstraat 53

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Voorzorgstraat 53

Energielabel

Energieklasse
E
Geldig tot

Bereikbaarheid in Haarlem

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

2 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.9 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.4 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.2 km
Cultuur

Bibliotheek

1.1 km
Cultuur

Bioscoop

0.8 km

Buurtinformatie in Haarlem

2660 Inwoners
1300 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
1275 Woningvoorraad
€468.000 Gem. woningwaarde Leidsebuurt-west
64% Koopwoningen
15.062 Inwoners per km²

Locatie van Voorzorgstraat 53

Vergelijkbare woningen in Haarlem

Veelgestelde vragen over Voorzorgstraat 53

Wat is de geschatte woningwaarde van Voorzorgstraat 53?

De prijsindicatie voor Voorzorgstraat 53 ligt rond €440.000 tot €490.000. De gemiddelde woningwaarde in Leidsebuurt-west is €468.000. Dat komt neer op circa €4.415 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Voorzorgstraat 53 zich tot de wijk Leidsebuurt-west?

Voorzorgstraat 53 is een woonhuis van 106 m² in de wijk Leidsebuurt-west. De buurt telt 1.275 woningen. Daarvan is 64% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 15.062 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Voorzorgstraat 53?

Voorzorgstraat 53 is een woonhuis in Leidsebuurt-west, gebouwd in 1935 (91 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Voorzorgstraat 53 vergeleken met de buurt?

Voorzorgstraat 53 heeft 106 m² woonoppervlakte en 376 m³ inhoud. Het perceel is 54 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 21 m² per kamer. In Leidsebuurt-west ligt de gemiddelde woningwaarde op €468.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Voorzorgstraat 53 en wat betekent dat?

Voorzorgstraat 53 heeft energielabel E. Geldig tot 2029-06-14. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Voorzorgstraat 53?

Voorzorgstraat 53 heeft 5 kamers waarvan 3 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Leidsebuurt-west?

De wijk Leidsebuurt-west in Haarlem (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.660 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €468.000, 64% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Leidsebuurt-west?

Vanuit Voorzorgstraat 53 in Leidsebuurt-west bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 2 km, snelwegoprit op 0.7 km.