Benedenwoning Gasthuislaan 161 A Haarlem

Gasthuislaan 161 A, 2013 TB Haarlem

40 m² Bouwjaar 1890 2 kamers 1 slaapkamers Label D

Gasthuislaan 161 A is een benedenwoning in Haarlem, gebouwd in 1890. De woning heeft een woonoppervlakte van 40 m² en 2 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €468.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1890
Woonoppervlakte
40 m²
Inhoud
140 m³
Kamers
2
Slaapkamers
1
Badkamers
1
Ligging
in_residential_district

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Constructie-status: fundering, ligging t.o.v. straatniveau, draagbalken, verzakkingen

Volledige gebrekenscan voor Gasthuislaan 161 A

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Gasthuislaan 161 A

Energielabel

Energieklasse
D
Energiebehoefte
167.39 kWh/m²
Primaire fossiele energie
260.83 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
48.47 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Haarlem

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

2 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.9 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.4 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.2 km
Cultuur

Bibliotheek

1.1 km
Cultuur

Bioscoop

0.8 km

Buurtinformatie in Haarlem

2660 Inwoners
1300 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
1275 Woningvoorraad
€468.000 Gem. woningwaarde Leidsebuurt-west
64% Koopwoningen
15.062 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Gasthuislaan 161 A

Vergelijkbare woningen in Haarlem

Veelgestelde vragen over Gasthuislaan 161 A

Wat is de geschatte woningwaarde van Gasthuislaan 161 A?

De gemiddelde woningwaarde in Leidsebuurt-west is €468.000. Dat komt neer op circa €11.700 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Gasthuislaan 161 A zich tot de wijk Leidsebuurt-west?

Gasthuislaan 161 A is een benedenwoning van 40 m² in de wijk Leidsebuurt-west. De buurt telt 1.275 woningen. Daarvan is 64% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 15.062 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Gasthuislaan 161 A?

Gasthuislaan 161 A is een benedenwoning in Leidsebuurt-west, gebouwd in 1890 (136 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Gasthuislaan 161 A vergeleken met de buurt?

Gasthuislaan 161 A heeft 40 m² woonoppervlakte en 140 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 20 m² per kamer. In Leidsebuurt-west ligt de gemiddelde woningwaarde op €468.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Gasthuislaan 161 A en wat betekent dat?

Gasthuislaan 161 A heeft energielabel D. Geldig tot 2035-05-01. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 48.47 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Gasthuislaan 161 A?

Gasthuislaan 161 A heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Leidsebuurt-west?

De wijk Leidsebuurt-west in Haarlem (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.660 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €468.000, 64% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Leidsebuurt-west?

Vanuit Gasthuislaan 161 A in Leidsebuurt-west bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 2 km, snelwegoprit op 0.7 km.