Benedenwoning (appartement) Waldeck Pyrmontstraat 14 RD Haarlem

Waldeck Pyrmontstraat 14 RD, 2013 SE Haarlem

55 m² Bouwjaar 1890 2 kamers 1 slaapkamers Label G

Waldeck Pyrmontstraat 14 RD is een benedenwoning (appartement) in Haarlem, gebouwd in 1890. De woning heeft een woonoppervlakte van 55 m² en 2 kamers. Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €478.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1890
Woonoppervlakte
55 m²
Inhoud
222 m³
Kamers
2
Slaapkamers
1
Indicatie vraagprijs
€370.000 tot €420.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2026
Daktype
Samengesteld dak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Constructie-status: fundering, ligging t.o.v. straatniveau, draagbalken, verzakkingen

Volledige gebrekenscan voor Waldeck Pyrmontstraat 14 RD

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Waldeck Pyrmontstraat 14 RD

Energielabel

Energieklasse
G
Energiebehoefte
199.03 kWh/m²
Primaire fossiele energie
387.17 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
70.85 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas en grotendeels dubbelglas

Bijzonderheden

Certificeringen
Bouwkundige Keuring

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (45.0 m²)

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

1.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.2 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

0.9 km
Cultuur

Bioscoop

0.6 km

Buurtinformatie in Haarlem

2190 Inwoners
1150 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
1062 Woningvoorraad
€478.000 Gem. woningwaarde Leidsebuurt-oost
67% Koopwoningen
13.718 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Waldeck Pyrmontstraat 14 RD

Vergelijkbare woningen in Haarlem

Veelgestelde vragen over Waldeck Pyrmontstraat 14 RD

Wat is de geschatte woningwaarde van Waldeck Pyrmontstraat 14 RD?

De prijsindicatie voor Waldeck Pyrmontstraat 14 RD ligt rond €370.000 tot €420.000. De gemiddelde woningwaarde in Leidsebuurt-oost is €478.000. Dat komt neer op circa €8.691 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Waldeck Pyrmontstraat 14 RD zich tot de wijk Leidsebuurt-oost?

Waldeck Pyrmontstraat 14 RD is een benedenwoning (appartement) van 55 m² in de wijk Leidsebuurt-oost. De buurt telt 1.062 woningen. Daarvan is 67% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 13.718 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Waldeck Pyrmontstraat 14 RD?

Waldeck Pyrmontstraat 14 RD is een benedenwoning (appartement) in Leidsebuurt-oost, gebouwd in 1890 (136 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Waldeck Pyrmontstraat 14 RD vergeleken met de buurt?

Waldeck Pyrmontstraat 14 RD heeft 55 m² woonoppervlakte en 222 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 28 m² per kamer. In Leidsebuurt-oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €478.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Waldeck Pyrmontstraat 14 RD en wat betekent dat?

Waldeck Pyrmontstraat 14 RD heeft energielabel G. Geldig tot 2035-05-01. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 70.85 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Waldeck Pyrmontstraat 14 RD?

Waldeck Pyrmontstraat 14 RD heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers. De tuin is 45 m².

Hoe is de woningmarkt in Leidsebuurt-oost?

De wijk Leidsebuurt-oost in Haarlem (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.190 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €478.000, 67% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.