Eengezinswoning, tussenwoning Eendrachtstraat 29 Haarlem

Eendrachtstraat 29, 2013 RG Haarlem

110 m² Bouwjaar 1890 5 kamers 3 slaapkamers Label C

Eendrachtstraat 29 is een eengezinswoning, tussenwoning in Haarlem, gebouwd in 1890. De woning heeft een woonoppervlakte van 110 m², een perceel van 88 m² en 5 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €478.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1890
Woonoppervlakte
110 m²
Perceeloppervlakte
88 m²
Inhoud
429 m³
Kamers
5
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€710.000 tot €810.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2027
Daktype
Samengesteld dak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Constructie-status: fundering, ligging t.o.v. straatniveau, draagbalken, verzakkingen

Volledige gebrekenscan voor Eendrachtstraat 29

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Eendrachtstraat 29

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
144.3 kWh/m²
Primaire fossiele energie
208.96 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
38.28 kg/m²

Tuin
Ja (16.0 m²)

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

1.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.2 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

0.9 km
Cultuur

Bioscoop

0.6 km

Buurtinformatie in Haarlem

2190 Inwoners
1150 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
1062 Woningvoorraad
€478.000 Gem. woningwaarde Leidsebuurt-oost
67% Koopwoningen
13.718 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Eendrachtstraat 29

Vergelijkbare woningen in Haarlem

Veelgestelde vragen over Eendrachtstraat 29

Wat is de geschatte woningwaarde van Eendrachtstraat 29?

De prijsindicatie voor Eendrachtstraat 29 ligt rond €710.000 tot €810.000. De gemiddelde woningwaarde in Leidsebuurt-oost is €478.000. Dat komt neer op circa €4.345 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Eendrachtstraat 29 zich tot de wijk Leidsebuurt-oost?

Eendrachtstraat 29 is een eengezinswoning, tussenwoning van 110 m² in de wijk Leidsebuurt-oost. De buurt telt 1.062 woningen. Daarvan is 67% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 13.718 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Eendrachtstraat 29?

Eendrachtstraat 29 is een eengezinswoning, tussenwoning in Leidsebuurt-oost, gebouwd in 1890 (136 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Eendrachtstraat 29 vergeleken met de buurt?

Eendrachtstraat 29 heeft 110 m² woonoppervlakte en 429 m³ inhoud. Het perceel is 88 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 22 m² per kamer. In Leidsebuurt-oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €478.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Eendrachtstraat 29 en wat betekent dat?

Eendrachtstraat 29 heeft energielabel C. Geldig tot 2032-11-15. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 38.28 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Eendrachtstraat 29?

Eendrachtstraat 29 heeft 5 kamers waarvan 3 slaapkamers. De tuin is 16 m².

Hoe is de woningmarkt in Leidsebuurt-oost?

De wijk Leidsebuurt-oost in Haarlem (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.190 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €478.000, 67% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Leidsebuurt-oost?