Streetview Schermerstraat 13 ZW Haarlem

Schermerstraat 13 ZW, 2013 EP Haarlem

82 m² Bouwjaar 1895 2 kamers 1 slaapkamers Label C

Schermerstraat 13 ZW is een appartement in Haarlem, gebouwd in 1895. De woning heeft een woonoppervlakte van 82 m² en 2 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €623.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1895
Woonoppervlakte
82 m²
Inhoud
250 m³
Kamers
2
Slaapkamers
1

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Constructie-status: fundering, ligging t.o.v. straatniveau, draagbalken, verzakkingen

Volledige gebrekenscan voor Schermerstraat 13 ZW

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Schermerstraat 13 ZW

Energielabel

Energieklasse
C
Geldig tot

Bereikbaarheid in Haarlem

Onderwijs

Basisschool

1 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

1.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.1 km
Gezondheid

Apotheek

0.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.7 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

1 km
Cultuur

Bioscoop

0.6 km

Buurtinformatie in Haarlem

1365 Inwoners
710 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
654 Woningvoorraad
€623.000 Gem. woningwaarde Hasselaersbuurt
53% Koopwoningen
11.379 Inwoners per km²

Locatie van Schermerstraat 13 ZW

Vergelijkbare woningen in Haarlem

Veelgestelde vragen over Schermerstraat 13 ZW

Wat is de geschatte woningwaarde van Schermerstraat 13 ZW?

De prijsindicatie voor Schermerstraat 13 ZW ligt rond €305.000 tot €355.000. De gemiddelde woningwaarde in Hasselaersbuurt is €623.000. Dat komt neer op circa €7.598 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Schermerstraat 13 ZW zich tot de wijk Hasselaersbuurt?

Schermerstraat 13 ZW is een appartement van 82 m² in de wijk Hasselaersbuurt. De buurt telt 654 woningen. Daarvan is 53% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 11.379 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Schermerstraat 13 ZW?

Schermerstraat 13 ZW is een appartement in Hasselaersbuurt, gebouwd in 1895 (131 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Schermerstraat 13 ZW vergeleken met de buurt?

Schermerstraat 13 ZW heeft 82 m² woonoppervlakte en 250 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 41 m² per kamer. In Hasselaersbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €623.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Schermerstraat 13 ZW en wat betekent dat?

Schermerstraat 13 ZW heeft energielabel C. Geldig tot 2030-12-24. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Schermerstraat 13 ZW?

Schermerstraat 13 ZW heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Hasselaersbuurt?

De wijk Hasselaersbuurt in Haarlem (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.365 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €623.000, 53% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Hasselaersbuurt?

Vanuit Schermerstraat 13 ZW in Hasselaersbuurt bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 1 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 1.8 km, snelwegoprit op 1.2 km.