Benedenwoning Schermerstraat 11 RD Haarlem

Schermerstraat 11 RD, 2013 EP Haarlem

88 m² Bouwjaar 1895 3 kamers 2 slaapkamers Label A

Schermerstraat 11 RD is een benedenwoning in Haarlem, gebouwd in 1895. De woning heeft een woonoppervlakte van 88 m² en 3 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €623.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1895
Woonoppervlakte
88 m²
Inhoud
299 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Badkamers
2
Ligging
on_quiet_road, in_center, in_residential_district

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Constructie-status: fundering, ligging t.o.v. straatniveau, draagbalken, verzakkingen

Volledige gebrekenscan voor Schermerstraat 11 RD

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Schermerstraat 11 RD

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
66.32 kWh/m²
Primaire fossiele energie
114.02 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
20.88 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Haarlem

Onderwijs

Basisschool

1 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

1.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.1 km
Gezondheid

Apotheek

0.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.7 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

1 km
Cultuur

Bioscoop

0.6 km

Buurtinformatie in Haarlem

1365 Inwoners
710 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
654 Woningvoorraad
€623.000 Gem. woningwaarde Hasselaersbuurt
53% Koopwoningen
11.379 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Schermerstraat 11 RD

Vergelijkbare woningen in Haarlem

Veelgestelde vragen over Schermerstraat 11 RD

Wat is de geschatte woningwaarde van Schermerstraat 11 RD?

De gemiddelde woningwaarde in Hasselaersbuurt is €623.000. Dat komt neer op circa €7.080 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Schermerstraat 11 RD zich tot de wijk Hasselaersbuurt?

Schermerstraat 11 RD is een benedenwoning van 88 m² in de wijk Hasselaersbuurt. De buurt telt 654 woningen. Daarvan is 53% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 11.379 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Schermerstraat 11 RD?

Schermerstraat 11 RD is een benedenwoning in Hasselaersbuurt, gebouwd in 1895 (131 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Schermerstraat 11 RD vergeleken met de buurt?

Schermerstraat 11 RD heeft 88 m² woonoppervlakte en 299 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 29 m² per kamer. In Hasselaersbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €623.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Schermerstraat 11 RD en wat betekent dat?

Schermerstraat 11 RD heeft energielabel A. Geldig tot 2034-02-27. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 20.88 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Schermerstraat 11 RD?

Schermerstraat 11 RD heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er zijn 2 badkamers.

Hoe is de woningmarkt in Hasselaersbuurt?

De wijk Hasselaersbuurt in Haarlem (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.365 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €623.000, 53% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Hasselaersbuurt?