2-onder-1-kapwoning Pieter Kiesstraat 60 Haarlem

Pieter Kiesstraat 60, 2013 BK Haarlem

151 m² Bouwjaar 1895 6 kamers 5 slaapkamers Label C

Pieter Kiesstraat 60 is een 2-onder-1-kapwoning in Haarlem, gebouwd in 1895. De woning heeft een woonoppervlakte van 151 m², een perceel van 135 m² en 6 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €636.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1895
Woonoppervlakte
151 m²
Perceeloppervlakte
135 m²
Inhoud
531 m³
Kamers
6
Slaapkamers
5
Indicatie vraagprijs
€935.000 tot €1.035.000
Daktype
Samengesteld dak
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Constructie-status: fundering, ligging t.o.v. straatniveau, draagbalken, verzakkingen

Volledige gebrekenscan voor Pieter Kiesstraat 60

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Pieter Kiesstraat 60

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
181.34 kWh/m²
Primaire fossiele energie
227.67 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
11%
CO₂-emissie
41.09 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, HR-glas, muurisolatie en vloerisolatie

Tuin
Ja (50.0 m²)

Basisschool

1 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

1.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.1 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.8 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.7 km
Cultuur

Bibliotheek

1.1 km
Cultuur

Bioscoop

0.7 km

Buurtinformatie in Haarlem

2080 Inwoners
1010 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
962 Woningvoorraad
€636.000 Gem. woningwaarde Garenkokerskwartier
74% Koopwoningen
10.945 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Pieter Kiesstraat 60

Vergelijkbare woningen in Haarlem

Veelgestelde vragen over Pieter Kiesstraat 60

Wat is de geschatte woningwaarde van Pieter Kiesstraat 60?

De prijsindicatie voor Pieter Kiesstraat 60 ligt rond €935.000 tot €1.035.000. De gemiddelde woningwaarde in Garenkokerskwartier is €636.000. Dat komt neer op circa €4.212 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Pieter Kiesstraat 60 zich tot de wijk Garenkokerskwartier?

Pieter Kiesstraat 60 is een 2-onder-1-kapwoning van 151 m² in de wijk Garenkokerskwartier. De buurt telt 962 woningen. Daarvan is 74% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 10.945 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Pieter Kiesstraat 60?

Pieter Kiesstraat 60 is een 2-onder-1-kapwoning in Garenkokerskwartier, gebouwd in 1895 (131 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Pieter Kiesstraat 60 vergeleken met de buurt?

Pieter Kiesstraat 60 heeft 151 m² woonoppervlakte en 531 m³ inhoud. Het perceel is 135 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 25 m² per kamer. In Garenkokerskwartier ligt de gemiddelde woningwaarde op €636.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Pieter Kiesstraat 60 en wat betekent dat?

Pieter Kiesstraat 60 heeft energielabel C. Geldig tot 2036-01-26. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 41.09 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Pieter Kiesstraat 60?

Pieter Kiesstraat 60 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers. De tuin is 50 m².

Hoe is de woningmarkt in Garenkokerskwartier?

De wijk Garenkokerskwartier in Haarlem (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.080 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €636.000, 74% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Garenkokerskwartier?