Woningdetails
- Type
- appartement
- Bouwjaar
- 1895
- Woonoppervlakte
- 107 m²
Pieter Kiesstraat 47 C is een appartement in Haarlem, gebouwd in 1895. De woning heeft een woonoppervlakte van 107 m². Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €636.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Pieter Kiesstraat 47 C
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1 kmSupermarkt
0.5 kmHuisarts
0.4 kmTreinstation
1.5 kmSnelweg oprit
1.6 kmKinderdagverblijf
0.4 kmMiddelbare school
1.1 kmApotheek
0.6 kmZiekenhuis
3.8 kmRestaurant
0.5 kmCafé
0.7 kmBibliotheek
1.1 kmBioscoop
0.7 kmDe gemiddelde woningwaarde in Garenkokerskwartier is €636.000. Dat komt neer op circa €5.944 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenPieter Kiesstraat 47 C is een appartement van 107 m² in de wijk Garenkokerskwartier. De buurt telt 962 woningen. Daarvan is 74% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 10.945 inwoners per km².
Pieter Kiesstraat 47 C is een appartement in Garenkokerskwartier, gebouwd in 1895 (131 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Pieter Kiesstraat 47 C heeft 107 m² woonoppervlakte. In Garenkokerskwartier ligt de gemiddelde woningwaarde op €636.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Pieter Kiesstraat 47 C heeft energielabel C. Geldig tot 2030-12-16. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
De wijk Garenkokerskwartier in Haarlem (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.080 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €636.000, 74% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.
Vanuit Pieter Kiesstraat 47 C in Garenkokerskwartier bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 1 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 1.5 km, snelwegoprit op 1.6 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Pieter Kiesstraat 47 C: ziekenhuis op 3.8 km, apotheek op 0.6 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 1.1 km.