Streetview Bloemhofstraat 22 D Haarlem

Bloemhofstraat 22 D, 2012 ZX Haarlem

52 m² Bouwjaar 1983 2 kamers Label D

Bloemhofstraat 22 D is een appartement in Haarlem, gebouwd in 1983. De woning heeft een woonoppervlakte van 52 m² en 2 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €441.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1983
Woonoppervlakte
52 m²
Inhoud
185 m³
Kamers
2

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Bloemhofstraat 22 D

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Bloemhofstraat 22 D

Energielabel

Energieklasse
D

Bereikbaarheid in Haarlem

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.2 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

2.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.2 km
Gezondheid

Apotheek

0.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.7 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.2 km
Cultuur

Bibliotheek

1.4 km
Cultuur

Bioscoop

1.6 km

Buurtinformatie in Haarlem

1890 Inwoners
1020 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
1036 Woningvoorraad
€441.000 Gem. woningwaarde Rozenprieel-zuid
43% Koopwoningen
14.616 Inwoners per km²

Locatie van Bloemhofstraat 22 D

Vergelijkbare woningen in Haarlem

Veelgestelde vragen over Bloemhofstraat 22 D

Wat is de geschatte woningwaarde van Bloemhofstraat 22 D?

De prijsindicatie voor Bloemhofstraat 22 D ligt rond €165.000 tot €190.000. De gemiddelde woningwaarde in Rozenprieel-zuid is €441.000. Dat komt neer op circa €8.481 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Bloemhofstraat 22 D zich tot de wijk Rozenprieel-zuid?

Bloemhofstraat 22 D is een appartement van 52 m² in de wijk Rozenprieel-zuid. De buurt telt 1.036 woningen. Daarvan is 43% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 14.616 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Bloemhofstraat 22 D?

Bloemhofstraat 22 D is een appartement in Rozenprieel-zuid, gebouwd in 1983 (43 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Bloemhofstraat 22 D vergeleken met de buurt?

Bloemhofstraat 22 D heeft 52 m² woonoppervlakte en 185 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 26 m² per kamer. In Rozenprieel-zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €441.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Bloemhofstraat 22 D en wat betekent dat?

Bloemhofstraat 22 D heeft energielabel D. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing.

Hoe is de indeling van Bloemhofstraat 22 D?

Bloemhofstraat 22 D heeft 2 kamers.

Hoe is de woningmarkt in Rozenprieel-zuid?

De wijk Rozenprieel-zuid in Haarlem (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.890 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €441.000, 43% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Rozenprieel-zuid?

Vanuit Bloemhofstraat 22 D in Rozenprieel-zuid bereik je: supermarkt op 0.2 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 2.2 km, snelwegoprit op 1.7 km.