Woningdetails
- Type
- appartement
- Bouwjaar
- 1967
- Woonoppervlakte
- 60 m²
Zandvoorter Allee 232 is een appartement in Haarlem, gebouwd in 1967. De woning heeft een woonoppervlakte van 60 m². Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €845.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Zandvoorter Allee 232
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.8 kmSupermarkt
0.9 kmHuisarts
0.8 kmTreinstation
1.8 kmSnelweg oprit
0.8 kmKinderdagverblijf
0.5 kmMiddelbare school
0.4 kmApotheek
0.9 kmZiekenhuis
3.2 kmRestaurant
0.3 kmCafé
0.6 kmBibliotheek
1.9 kmBioscoop
2.1 kmDe gemiddelde woningwaarde in Bosch en Vaart is €845.000. Dat komt neer op circa €14.083 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenZandvoorter Allee 232 is een appartement van 60 m² in de wijk Bosch en Vaart. De buurt telt 911 woningen. Daarvan is 81% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.709 inwoners per km².
Zandvoorter Allee 232 is een appartement in Bosch en Vaart, gebouwd in 1967 (59 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Zandvoorter Allee 232 heeft 60 m² woonoppervlakte. In Bosch en Vaart ligt de gemiddelde woningwaarde op €845.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Zandvoorter Allee 232 heeft energielabel D. Geldig tot 2030-01-24. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
De wijk Bosch en Vaart in Haarlem (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.175 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €845.000, 81% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.
Vanuit Zandvoorter Allee 232 in Bosch en Vaart bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 1.8 km, snelwegoprit op 0.8 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Zandvoorter Allee 232: ziekenhuis op 3.2 km, apotheek op 0.9 km, kinderdagverblijf op 0.5 km, middelbare school op 0.4 km.