Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1939
- Woonoppervlakte
- 235 m²
- Perceeloppervlakte
- 288 m²
Louise de Colignylaan 20 is een woonhuis in Haarlem, gebouwd in 1939. De woning heeft een woonoppervlakte van 235 m² en een perceel van 288 m². Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €1.226.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Louise de Colignylaan 20
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.4 kmSupermarkt
0.6 kmHuisarts
1.1 kmTreinstation
2.3 kmSnelweg oprit
1.4 kmKinderdagverblijf
0.5 kmMiddelbare school
0.7 kmApotheek
1.5 kmZiekenhuis
2.9 kmRestaurant
0.6 kmCafé
0.6 kmBibliotheek
1.6 kmBioscoop
2.5 kmDe gemiddelde woningwaarde in Zuiderhout is €1.226.000. Dat komt neer op circa €5.217 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenLouise de Colignylaan 20 is een woonhuis van 235 m² in de wijk Zuiderhout. De buurt telt 657 woningen. Daarvan is 91% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.093 inwoners per km².
Louise de Colignylaan 20 is een woonhuis in Zuiderhout, gebouwd in 1939 (87 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Louise de Colignylaan 20 heeft 235 m² woonoppervlakte. Het perceel is 288 m². In Zuiderhout ligt de gemiddelde woningwaarde op €1.226.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Louise de Colignylaan 20 heeft energielabel F. Geldig tot 2030-06-22. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
De wijk Zuiderhout in Haarlem (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.760 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €1.226.000, 91% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.7 personen.
Vanuit Louise de Colignylaan 20 in Zuiderhout bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 1.1 km, treinstation op 2.3 km, snelwegoprit op 1.4 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Louise de Colignylaan 20: ziekenhuis op 2.9 km, apotheek op 1.5 km, kinderdagverblijf op 0.5 km, middelbare school op 0.7 km.