Streetview Kleine Houtweg 245 Haarlem

Kleine Houtweg 245, 2012 PT Haarlem

236 m² Bouwjaar 1909 Label A

Kleine Houtweg 245 is een woonhuis in Haarlem, gebouwd in 1909. De woning heeft een woonoppervlakte van 236 m² en een perceel van 325 m². Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €1.226.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1909
Woonoppervlakte
236 m²
Perceeloppervlakte
325 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Fundering: oudere funderingen kunnen hout of palen bevatten; kosten bij herstel groot

Volledige gebrekenscan voor Kleine Houtweg 245

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Kleine Houtweg 245

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
94.14 kWh/m²
Primaire fossiele energie
144.12 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
26.77 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Haarlem

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

1.1 km
Vervoer

Treinstation

2.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.7 km
Gezondheid

Apotheek

1.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.9 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

1.6 km
Cultuur

Bioscoop

2.5 km

Buurtinformatie in Haarlem

1760 Inwoners
605 Huishoudens
2.7 Gem. huishoudensgrootte
657 Woningvoorraad
€1.226.000 Gem. woningwaarde Zuiderhout
91% Koopwoningen
3.093 Inwoners per km²

Locatie van Kleine Houtweg 245

Vergelijkbare woningen in Haarlem

Veelgestelde vragen over Kleine Houtweg 245

Wat is de geschatte woningwaarde van Kleine Houtweg 245?

De prijsindicatie voor Kleine Houtweg 245 ligt rond €935.000 tot €1.035.000. De gemiddelde woningwaarde in Zuiderhout is €1.226.000. Dat komt neer op circa €5.195 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Kleine Houtweg 245 zich tot de wijk Zuiderhout?

Kleine Houtweg 245 is een woonhuis van 236 m² in de wijk Zuiderhout. De buurt telt 657 woningen. Daarvan is 91% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.093 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Kleine Houtweg 245?

Kleine Houtweg 245 is een woonhuis in Zuiderhout, gebouwd in 1909 (117 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Kleine Houtweg 245 vergeleken met de buurt?

Kleine Houtweg 245 heeft 236 m² woonoppervlakte. Het perceel is 325 m². In Zuiderhout ligt de gemiddelde woningwaarde op €1.226.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Kleine Houtweg 245 en wat betekent dat?

Kleine Houtweg 245 heeft energielabel A. Geldig tot 2035-12-12. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 26.77 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Zuiderhout?

De wijk Zuiderhout in Haarlem (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.760 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €1.226.000, 91% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Zuiderhout?

Vanuit Kleine Houtweg 245 in Zuiderhout bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 1.1 km, treinstation op 2.3 km, snelwegoprit op 1.4 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Zuiderhout?