Streetview Bos en Vaartstraat 9 RD Haarlem

Bos en Vaartstraat 9 RD, 2012 LG Haarlem

127 m² Bouwjaar 1902 Label F

Bos en Vaartstraat 9 RD is een appartement in Haarlem, gebouwd in 1902. De woning heeft een woonoppervlakte van 127 m². Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €845.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1902
Woonoppervlakte
127 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Fundering: oudere funderingen kunnen hout of palen bevatten; kosten bij herstel groot

Volledige gebrekenscan voor Bos en Vaartstraat 9 RD

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Bos en Vaartstraat 9 RD

Energielabel

Energieklasse
F
Energiebehoefte
277.26 kWh/m²
Primaire fossiele energie
348.94 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
64.7 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Haarlem

Onderwijs

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

1.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.4 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.2 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

1.9 km
Cultuur

Bioscoop

2.1 km

Buurtinformatie in Haarlem

2175 Inwoners
880 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
911 Woningvoorraad
€845.000 Gem. woningwaarde Bosch en Vaart
81% Koopwoningen
5.709 Inwoners per km²

Locatie van Bos en Vaartstraat 9 RD

Vergelijkbare woningen in Haarlem

Veelgestelde vragen over Bos en Vaartstraat 9 RD

Wat is de geschatte woningwaarde van Bos en Vaartstraat 9 RD?

De gemiddelde woningwaarde in Bosch en Vaart is €845.000. Dat komt neer op circa €6.654 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Bos en Vaartstraat 9 RD zich tot de wijk Bosch en Vaart?

Bos en Vaartstraat 9 RD is een appartement van 127 m² in de wijk Bosch en Vaart. De buurt telt 911 woningen. Daarvan is 81% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.709 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Bos en Vaartstraat 9 RD?

Bos en Vaartstraat 9 RD is een appartement in Bosch en Vaart, gebouwd in 1902 (124 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Bos en Vaartstraat 9 RD vergeleken met de buurt?

Bos en Vaartstraat 9 RD heeft 127 m² woonoppervlakte. In Bosch en Vaart ligt de gemiddelde woningwaarde op €845.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Bos en Vaartstraat 9 RD en wat betekent dat?

Bos en Vaartstraat 9 RD heeft energielabel F. Geldig tot 2032-12-23. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen. De berekende CO₂-uitstoot is 64.7 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Bosch en Vaart?

De wijk Bosch en Vaart in Haarlem (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.175 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €845.000, 81% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Bosch en Vaart?

Vanuit Bos en Vaartstraat 9 RD in Bosch en Vaart bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 1.8 km, snelwegoprit op 0.8 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Bosch en Vaart?