Streetview Boekenrodestraat 5 Haarlem

Boekenrodestraat 5, 2012 LD Haarlem

188 m² Bouwjaar 1908 8 kamers 5 slaapkamers Label A

Boekenrodestraat 5 is een woonhuis in Haarlem, gebouwd in 1908. De woning heeft een woonoppervlakte van 188 m², een perceel van 155 m² en 8 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €845.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1908
Woonoppervlakte
188 m²
Perceeloppervlakte
155 m²
Inhoud
747 m³
Kamers
8
Slaapkamers
5

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Fundering: oudere funderingen kunnen hout of palen bevatten; kosten bij herstel groot

Volledige gebrekenscan voor Boekenrodestraat 5

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Boekenrodestraat 5

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
106.47 kWh/m²
Primaire fossiele energie
122.52 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
23.9%
CO₂-emissie
21.19 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Haarlem

Onderwijs

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

1.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.4 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.2 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

1.9 km
Cultuur

Bioscoop

2.1 km

Buurtinformatie in Haarlem

2175 Inwoners
880 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
911 Woningvoorraad
€845.000 Gem. woningwaarde Bosch en Vaart
81% Koopwoningen
5.709 Inwoners per km²

Locatie van Boekenrodestraat 5

Vergelijkbare woningen in Haarlem

Veelgestelde vragen over Boekenrodestraat 5

Wat is de geschatte woningwaarde van Boekenrodestraat 5?

De gemiddelde woningwaarde in Bosch en Vaart is €845.000. Dat komt neer op circa €4.495 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Boekenrodestraat 5 zich tot de wijk Bosch en Vaart?

Boekenrodestraat 5 is een woonhuis van 188 m² in de wijk Bosch en Vaart. De buurt telt 911 woningen. Daarvan is 81% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.709 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Boekenrodestraat 5?

Boekenrodestraat 5 is een woonhuis in Bosch en Vaart, gebouwd in 1908 (118 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Boekenrodestraat 5 vergeleken met de buurt?

Boekenrodestraat 5 heeft 188 m² woonoppervlakte en 747 m³ inhoud. Het perceel is 155 m². Met 8 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In Bosch en Vaart ligt de gemiddelde woningwaarde op €845.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Boekenrodestraat 5 en wat betekent dat?

Boekenrodestraat 5 heeft energielabel A. Geldig tot 2035-04-23. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 21.19 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Boekenrodestraat 5?

Boekenrodestraat 5 heeft 8 kamers waarvan 5 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Bosch en Vaart?

De wijk Bosch en Vaart in Haarlem (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.175 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €845.000, 81% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Bosch en Vaart?

Vanuit Boekenrodestraat 5 in Bosch en Vaart bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 1.8 km, snelwegoprit op 0.8 km.