Streetview Prins Willem-Alexanderplein 30 Haarlem

Prins Willem-Alexanderplein 30, 2012 KX Haarlem

55 m² Bouwjaar 1988 Label D

Prins Willem-Alexanderplein 30 is een appartement in Haarlem, gebouwd in 1988. De woning heeft een woonoppervlakte van 55 m². Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €757.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1988
Woonoppervlakte
55 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Prins Willem-Alexanderplein 30

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Prins Willem-Alexanderplein 30

Energielabel

Energieklasse
D
Energiebehoefte
117.48 kWh/m²
Primaire fossiele energie
266.92 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
50.02 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Haarlem

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

2.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.6 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

1.3 km
Cultuur

Bioscoop

1.2 km

Buurtinformatie in Haarlem

2940 Inwoners
1395 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
1342 Woningvoorraad
€757.000 Gem. woningwaarde Koninginnebuurt
70% Koopwoningen
9.318 Inwoners per km²

Locatie van Prins Willem-Alexanderplein 30

Vergelijkbare woningen in Haarlem

Veelgestelde vragen over Prins Willem-Alexanderplein 30

Wat is de geschatte woningwaarde van Prins Willem-Alexanderplein 30?

De gemiddelde woningwaarde in Koninginnebuurt is €757.000. Dat komt neer op circa €13.764 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Prins Willem-Alexanderplein 30 zich tot de wijk Koninginnebuurt?

Prins Willem-Alexanderplein 30 is een appartement van 55 m² in de wijk Koninginnebuurt. De buurt telt 1.342 woningen. Daarvan is 70% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 9.318 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Prins Willem-Alexanderplein 30?

Prins Willem-Alexanderplein 30 is een appartement in Koninginnebuurt, gebouwd in 1988 (38 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Prins Willem-Alexanderplein 30 vergeleken met de buurt?

Prins Willem-Alexanderplein 30 heeft 55 m² woonoppervlakte. In Koninginnebuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €757.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Prins Willem-Alexanderplein 30 en wat betekent dat?

Prins Willem-Alexanderplein 30 heeft energielabel D. Geldig tot 2034-02-27. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 50.02 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Koninginnebuurt?

De wijk Koninginnebuurt in Haarlem (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.940 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €757.000, 70% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Koninginnebuurt?

Vanuit Prins Willem-Alexanderplein 30 in Koninginnebuurt bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 2.2 km, snelwegoprit op 1.2 km.