Portiekflat Prins Willem-Alexanderplein 26 Haarlem

Prins Willem-Alexanderplein 26, 2012 KX Haarlem

63 m² Bouwjaar 1988 3 kamers 2 slaapkamers Label B

Prins Willem-Alexanderplein 26 is een portiekflat in Haarlem, gebouwd in 1988. De woning heeft een woonoppervlakte van 63 m² en 3 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €757.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1988
Woonoppervlakte
63 m²
Inhoud
194 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€350.000 tot €400.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2025
Ligging
in_residential_district, unobstructed_view

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Prins Willem-Alexanderplein 26

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Prins Willem-Alexanderplein 26

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
105.62 kWh/m²
Primaire fossiele energie
179.63 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
32.94 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Haarlem

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

2.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.6 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

1.3 km
Cultuur

Bioscoop

1.2 km

Buurtinformatie in Haarlem

2940 Inwoners
1395 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
1342 Woningvoorraad
€757.000 Gem. woningwaarde Koninginnebuurt
70% Koopwoningen
9.318 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Prins Willem-Alexanderplein 26

Vergelijkbare woningen in Haarlem

Veelgestelde vragen over Prins Willem-Alexanderplein 26

Wat is de geschatte woningwaarde van Prins Willem-Alexanderplein 26?

De prijsindicatie voor Prins Willem-Alexanderplein 26 ligt rond €350.000 tot €400.000. De gemiddelde woningwaarde in Koninginnebuurt is €757.000. Dat komt neer op circa €12.016 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Prins Willem-Alexanderplein 26 zich tot de wijk Koninginnebuurt?

Prins Willem-Alexanderplein 26 is een portiekflat van 63 m² in de wijk Koninginnebuurt. De buurt telt 1.342 woningen. Daarvan is 70% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 9.318 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Prins Willem-Alexanderplein 26?

Prins Willem-Alexanderplein 26 is een portiekflat in Koninginnebuurt, gebouwd in 1988 (38 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Prins Willem-Alexanderplein 26 vergeleken met de buurt?

Prins Willem-Alexanderplein 26 heeft 63 m² woonoppervlakte en 194 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 21 m² per kamer. In Koninginnebuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €757.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Prins Willem-Alexanderplein 26 en wat betekent dat?

Prins Willem-Alexanderplein 26 heeft energielabel B. Geldig tot 2033-11-27. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 32.94 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Prins Willem-Alexanderplein 26?

Prins Willem-Alexanderplein 26 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Koninginnebuurt?

De wijk Koninginnebuurt in Haarlem (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.940 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €757.000, 70% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Koninginnebuurt?