Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1890
- Woonoppervlakte
- 208 m²
- Perceeloppervlakte
- 210 m²
- Inhoud
- 879 m³
- Kamers
- 6
- Slaapkamers
- 5
Koningin Wilhelminalaan 6 is een woonhuis in Haarlem, gebouwd in 1890. De woning heeft een woonoppervlakte van 208 m², een perceel van 210 m² en 6 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €615.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Koningin Wilhelminalaan 6
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.5 kmSupermarkt
0.8 kmHuisarts
0.5 kmTreinstation
2.5 kmSnelweg oprit
1.4 kmKinderdagverblijf
0.4 kmMiddelbare school
0.8 kmApotheek
0.7 kmZiekenhuis
2.4 kmRestaurant
0.4 kmCafé
0.3 kmBibliotheek
1.6 kmBioscoop
1.5 kmDe gemiddelde woningwaarde in Florapark is €615.000. Dat komt neer op circa €2.957 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenKoningin Wilhelminalaan 6 is een woonhuis van 208 m² in de wijk Florapark. De buurt telt 505 woningen. Daarvan is 58% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.571 inwoners per km².
Koningin Wilhelminalaan 6 is een woonhuis in Florapark, gebouwd in 1890 (136 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Koningin Wilhelminalaan 6 heeft 208 m² woonoppervlakte en 879 m³ inhoud. Het perceel is 210 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 35 m² per kamer. In Florapark ligt de gemiddelde woningwaarde op €615.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Koningin Wilhelminalaan 6 heeft energielabel C. Geldig tot 2033-07-31. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 43.89 kg/jaar.
Koningin Wilhelminalaan 6 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers.
De wijk Florapark in Haarlem (Noord-Holland) kenmerkt zich door 880 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €615.000, 58% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.
Vanuit Koningin Wilhelminalaan 6 in Florapark bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 2.5 km, snelwegoprit op 1.4 km.