Tussenwoning Welgelegenstraat 17 Haarlem

Welgelegenstraat 17, 2012 JC Haarlem

162 m² Bouwjaar 1931 9 kamers 5 slaapkamers Label D

Welgelegenstraat 17 is een tussenwoning in Haarlem, gebouwd in 1931. De woning heeft een woonoppervlakte van 162 m², een perceel van 165 m² en 9 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €648.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1931
Woonoppervlakte
162 m²
Perceeloppervlakte
165 m²
Inhoud
593 m³
Kamers
9
Slaapkamers
5
Indicatie vraagprijs
€930.000 tot €1.030.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2026
Daktype
Zadeldak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Welgelegenstraat 17

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Welgelegenstraat 17

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.3 km
Vervoer

Treinstation

2.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.9 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.8 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

1.7 km
Cultuur

Bioscoop

1.6 km

Buurtinformatie in Haarlem

1905 Inwoners
985 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
1015 Woningvoorraad
€648.000 Gem. woningwaarde Welgelegen
61% Koopwoningen
6.025 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Welgelegenstraat 17

Vergelijkbare woningen in Haarlem

Veelgestelde vragen over Welgelegenstraat 17

Wat is de geschatte woningwaarde van Welgelegenstraat 17?

De prijsindicatie voor Welgelegenstraat 17 ligt rond €930.000 tot €1.030.000. De gemiddelde woningwaarde in Welgelegen is €648.000. Dat komt neer op circa €4.000 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Welgelegenstraat 17 zich tot de wijk Welgelegen?

Welgelegenstraat 17 is een tussenwoning van 162 m² in de wijk Welgelegen. De buurt telt 1.015 woningen. Daarvan is 61% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.025 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Welgelegenstraat 17?

Welgelegenstraat 17 is een tussenwoning in Welgelegen, gebouwd in 1931 (95 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Welgelegenstraat 17 vergeleken met de buurt?

Welgelegenstraat 17 heeft 162 m² woonoppervlakte en 593 m³ inhoud. Het perceel is 165 m². Met 9 kamers is dat gemiddeld 18 m² per kamer. In Welgelegen ligt de gemiddelde woningwaarde op €648.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Welgelegenstraat 17 en wat betekent dat?

Welgelegenstraat 17 heeft energielabel D. Geldig tot 2030-12-31. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Welgelegenstraat 17?

Welgelegenstraat 17 heeft 9 kamers waarvan 5 slaapkamers. Er is een tuin aanwezig. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Welgelegen?

De wijk Welgelegen in Haarlem (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.905 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €648.000, 61% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Welgelegen?

Vanuit Welgelegenstraat 17 in Welgelegen bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.3 km, treinstation op 2.4 km, snelwegoprit op 1.7 km.