Bovenwoning Iordensstraat 43 ARD Haarlem

Iordensstraat 43 ARD, 2012 HA Haarlem

128 m² Bouwjaar 1906 4 kamers 2 slaapkamers Label D

Iordensstraat 43 ARD is een bovenwoning in Haarlem, gebouwd in 1906. De woning heeft een woonoppervlakte van 128 m² en 4 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €757.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1906
Woonoppervlakte
128 m²
Inhoud
454 m³
Kamers
4
Slaapkamers
2
Badkamers
2
Indicatie vraagprijs
€480.000 tot €580.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2025

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Fundering: oudere funderingen kunnen hout of palen bevatten; kosten bij herstel groot

Volledige gebrekenscan voor Iordensstraat 43 ARD

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Iordensstraat 43 ARD

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

2.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.6 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

1.3 km
Cultuur

Bioscoop

1.2 km

Buurtinformatie in Haarlem

2940 Inwoners
1395 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
1342 Woningvoorraad
€757.000 Gem. woningwaarde Koninginnebuurt
70% Koopwoningen
9.318 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Iordensstraat 43 ARD

Vergelijkbare woningen in Haarlem

Veelgestelde vragen over Iordensstraat 43 ARD

Wat is de geschatte woningwaarde van Iordensstraat 43 ARD?

De prijsindicatie voor Iordensstraat 43 ARD ligt rond €480.000 tot €580.000. De gemiddelde woningwaarde in Koninginnebuurt is €757.000. Dat komt neer op circa €5.914 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Iordensstraat 43 ARD zich tot de wijk Koninginnebuurt?

Iordensstraat 43 ARD is een bovenwoning van 128 m² in de wijk Koninginnebuurt. De buurt telt 1.342 woningen. Daarvan is 70% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 9.318 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Iordensstraat 43 ARD?

Iordensstraat 43 ARD is een bovenwoning in Koninginnebuurt, gebouwd in 1906 (120 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Iordensstraat 43 ARD vergeleken met de buurt?

Iordensstraat 43 ARD heeft 128 m² woonoppervlakte en 454 m³ inhoud. Met 4 kamers is dat gemiddeld 32 m² per kamer. In Koninginnebuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €757.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Iordensstraat 43 ARD en wat betekent dat?

Iordensstraat 43 ARD heeft energielabel D. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing.

Hoe is de indeling van Iordensstraat 43 ARD?

Iordensstraat 43 ARD heeft 4 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er zijn 2 badkamers.

Hoe is de woningmarkt in Koninginnebuurt?

De wijk Koninginnebuurt in Haarlem (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.940 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €757.000, 70% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Koninginnebuurt?

Vanuit Iordensstraat 43 ARD in Koninginnebuurt bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 2.2 km, snelwegoprit op 1.2 km.