Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1988
- Woonoppervlakte
- 102 m²
- Perceeloppervlakte
- 113 m²
Zwanenburgplantsoen 10 is een woonhuis in Haarlem, gebouwd in 1988. De woning heeft een woonoppervlakte van 102 m² en een perceel van 113 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €757.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Zwanenburgplantsoen 10
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.6 kmSupermarkt
0.6 kmHuisarts
0.4 kmTreinstation
2.2 kmSnelweg oprit
1.2 kmKinderdagverblijf
0.3 kmMiddelbare school
0.5 kmApotheek
0.5 kmZiekenhuis
2.6 kmRestaurant
0.3 kmCafé
0.4 kmBibliotheek
1.3 kmBioscoop
1.2 kmDe prijsindicatie voor Zwanenburgplantsoen 10 ligt rond €340.000 tot €390.000. De gemiddelde woningwaarde in Koninginnebuurt is €757.000. Dat komt neer op circa €7.422 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenZwanenburgplantsoen 10 is een woonhuis van 102 m² in de wijk Koninginnebuurt. De buurt telt 1.342 woningen. Daarvan is 70% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 9.318 inwoners per km².
Zwanenburgplantsoen 10 is een woonhuis in Koninginnebuurt, gebouwd in 1988 (38 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.
Zwanenburgplantsoen 10 heeft 102 m² woonoppervlakte. Het perceel is 113 m². In Koninginnebuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €757.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Koninginnebuurt in Haarlem (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.940 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €757.000, 70% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.
Vanuit Zwanenburgplantsoen 10 in Koninginnebuurt bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 2.2 km, snelwegoprit op 1.2 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Zwanenburgplantsoen 10: ziekenhuis op 2.6 km, apotheek op 0.5 km, kinderdagverblijf op 0.3 km, middelbare school op 0.5 km.
Recreatie nabij Koninginnebuurt: restaurant (0.3 km), cafe (0.4 km).
De prijsindicatie ligt rond €340.000 tot €390.000. Ter vergelijking: de gemiddelde woningwaarde in Koninginnebuurt is €757.000. Een woningrapport geeft een nauwkeurige schatting op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen.