Streetview Koninginneweg 111 J Haarlem

Koninginneweg 111 J, 2012 GM Haarlem

127 m² Bouwjaar 2019 4 kamers 3 slaapkamers

Koninginneweg 111 J is een appartement in Haarlem, gebouwd in 2019. De woning heeft een woonoppervlakte van 127 m² en 4 kamers. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €757.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2019
Woonoppervlakte
127 m²
Inhoud
513 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Koninginneweg 111 J

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Haarlem

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

2.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.6 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

1.3 km
Cultuur

Bioscoop

1.2 km

Buurtinformatie in Haarlem

2940 Inwoners
1395 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
1342 Woningvoorraad
€757.000 Gem. woningwaarde Koninginnebuurt
70% Koopwoningen
9.318 Inwoners per km²

Locatie van Koninginneweg 111 J

Vergelijkbare woningen in Haarlem

Veelgestelde vragen over Koninginneweg 111 J

Wat is de geschatte woningwaarde van Koninginneweg 111 J?

De gemiddelde woningwaarde in Koninginnebuurt is €757.000. Dat komt neer op circa €5.961 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Koninginneweg 111 J zich tot de wijk Koninginnebuurt?

Koninginneweg 111 J is een appartement van 127 m² in de wijk Koninginnebuurt. De buurt telt 1.342 woningen. Daarvan is 70% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 9.318 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Koninginneweg 111 J?

Koninginneweg 111 J is een appartement in Koninginnebuurt, gebouwd in 2019 (7 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Koninginneweg 111 J vergeleken met de buurt?

Koninginneweg 111 J heeft 127 m² woonoppervlakte en 513 m³ inhoud. Met 4 kamers is dat gemiddeld 32 m² per kamer. In Koninginnebuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €757.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de indeling van Koninginneweg 111 J?

Koninginneweg 111 J heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Koninginnebuurt?

De wijk Koninginnebuurt in Haarlem (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.940 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €757.000, 70% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Koninginnebuurt?

Vanuit Koninginneweg 111 J in Koninginnebuurt bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 2.2 km, snelwegoprit op 1.2 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Koninginnebuurt?

Zorg en onderwijs in de buurt van Koninginneweg 111 J: ziekenhuis op 2.6 km, apotheek op 0.5 km, kinderdagverblijf op 0.3 km, middelbare school op 0.5 km.