Streetview Tuinlaantje 2 J Haarlem

Tuinlaantje 2 J, 2012 GA Haarlem

78 m² Bouwjaar 1905 3 kamers 2 slaapkamers Label F

Tuinlaantje 2 J is een woonhuis in Haarlem, gebouwd in 1905. De woning heeft een woonoppervlakte van 78 m², een perceel van 53 m² en 3 kamers. Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €757.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1905
Woonoppervlakte
78 m²
Perceeloppervlakte
53 m²
Inhoud
260 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Fundering: oudere funderingen kunnen hout of palen bevatten; kosten bij herstel groot

Volledige gebrekenscan voor Tuinlaantje 2 J

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Tuinlaantje 2 J

Energielabel

Energieklasse
F

Bereikbaarheid in Haarlem

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

2.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.6 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

1.3 km
Cultuur

Bioscoop

1.2 km

Buurtinformatie in Haarlem

2940 Inwoners
1395 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
1342 Woningvoorraad
€757.000 Gem. woningwaarde Koninginnebuurt
70% Koopwoningen
9.318 Inwoners per km²

Locatie van Tuinlaantje 2 J

Vergelijkbare woningen in Haarlem

Veelgestelde vragen over Tuinlaantje 2 J

Wat is de geschatte woningwaarde van Tuinlaantje 2 J?

De prijsindicatie voor Tuinlaantje 2 J ligt rond €380.000 tot €430.000. De gemiddelde woningwaarde in Koninginnebuurt is €757.000. Dat komt neer op circa €9.705 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Tuinlaantje 2 J zich tot de wijk Koninginnebuurt?

Tuinlaantje 2 J is een woonhuis van 78 m² in de wijk Koninginnebuurt. De buurt telt 1.342 woningen. Daarvan is 70% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 9.318 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Tuinlaantje 2 J?

Tuinlaantje 2 J is een woonhuis in Koninginnebuurt, gebouwd in 1905 (121 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Tuinlaantje 2 J vergeleken met de buurt?

Tuinlaantje 2 J heeft 78 m² woonoppervlakte en 260 m³ inhoud. Het perceel is 53 m². Met 3 kamers is dat gemiddeld 26 m² per kamer. In Koninginnebuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €757.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Tuinlaantje 2 J en wat betekent dat?

Tuinlaantje 2 J heeft energielabel F. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen.

Hoe is de indeling van Tuinlaantje 2 J?

Tuinlaantje 2 J heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Koninginnebuurt?

De wijk Koninginnebuurt in Haarlem (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.940 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €757.000, 70% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Koninginnebuurt?

Vanuit Tuinlaantje 2 J in Koninginnebuurt bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 2.2 km, snelwegoprit op 1.2 km.