Benedenwoning (appartement) Zuider Buiten Spaarne 84 ZW Haarlem

Zuider Buiten Spaarne 84 ZW, 2012 AB Haarlem

84 m² Bouwjaar 1891 2 kamers 1 slaapkamers Label A

Zuider Buiten Spaarne 84 ZW is een benedenwoning (appartement) in Haarlem, gebouwd in 1891. De woning heeft een woonoppervlakte van 84 m² en 2 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €430.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1891
Woonoppervlakte
84 m²
Inhoud
380 m³
Kamers
2
Slaapkamers
1
Indicatie vraagprijs
€0 tot €10.000
Ligging
Aan rustige weg, aan water en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Constructie-status: fundering, ligging t.o.v. straatniveau, draagbalken, verzakkingen

Volledige gebrekenscan voor Zuider Buiten Spaarne 84 ZW

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Zuider Buiten Spaarne 84 ZW

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
120.45 kWh/m²
Primaire fossiele energie
143.99 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
26.66 kg/m²

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

1.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.3 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.9 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

1.2 km
Cultuur

Bioscoop

1.4 km

Buurtinformatie in Haarlem

1375 Inwoners
800 Huishoudens
1.7 Gem. huishoudensgrootte
741 Woningvoorraad
€430.000 Gem. woningwaarde Rozenprieel-noord
36% Koopwoningen
14.662 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Zuider Buiten Spaarne 84 ZW

Vergelijkbare woningen in Haarlem

Veelgestelde vragen over Zuider Buiten Spaarne 84 ZW

Wat is de geschatte woningwaarde van Zuider Buiten Spaarne 84 ZW?

De prijsindicatie voor Zuider Buiten Spaarne 84 ZW ligt rond €0 tot €10.000. De gemiddelde woningwaarde in Rozenprieel-noord is €430.000. Dat komt neer op circa €5.119 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Zuider Buiten Spaarne 84 ZW zich tot de wijk Rozenprieel-noord?

Zuider Buiten Spaarne 84 ZW is een benedenwoning (appartement) van 84 m² in de wijk Rozenprieel-noord. De buurt telt 741 woningen. Daarvan is 36% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 14.662 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Zuider Buiten Spaarne 84 ZW?

Zuider Buiten Spaarne 84 ZW is een benedenwoning (appartement) in Rozenprieel-noord, gebouwd in 1891 (135 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Zuider Buiten Spaarne 84 ZW vergeleken met de buurt?

Zuider Buiten Spaarne 84 ZW heeft 84 m² woonoppervlakte en 380 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 42 m² per kamer. In Rozenprieel-noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €430.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Zuider Buiten Spaarne 84 ZW en wat betekent dat?

Zuider Buiten Spaarne 84 ZW heeft energielabel A. Geldig tot 2035-11-26. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 26.66 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Zuider Buiten Spaarne 84 ZW?

Zuider Buiten Spaarne 84 ZW heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Rozenprieel-noord?

De wijk Rozenprieel-noord in Haarlem (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.375 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €430.000, 36% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.