Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1906
- Woonoppervlakte
- 220 m²
- Perceeloppervlakte
- 89 m²
- Inhoud
- 660 m³
- Kamers
- 6
Nieuwe Kerksplein 14 RD is een woonhuis in Haarlem, gebouwd in 1906. De woning heeft een woonoppervlakte van 220 m², een perceel van 89 m² en 6 kamers. Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €517.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Nieuwe Kerksplein 14 RD
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.9 kmSupermarkt
0.3 kmHuisarts
0.3 kmTreinstation
1.6 kmSnelweg oprit
1.7 kmKinderdagverblijf
0.6 kmMiddelbare school
0.7 kmApotheek
0.7 kmZiekenhuis
2.8 kmRestaurant
0.1 kmCafé
0.2 kmBibliotheek
0.4 kmBioscoop
0.4 kmDe gemiddelde woningwaarde in Vijfhoek is €517.000. Dat komt neer op circa €2.350 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenNieuwe Kerksplein 14 RD is een woonhuis van 220 m² in de wijk Vijfhoek. De buurt telt 1.721 woningen. Daarvan is 48% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 14.615 inwoners per km².
Nieuwe Kerksplein 14 RD is een woonhuis in Vijfhoek, gebouwd in 1906 (120 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Nieuwe Kerksplein 14 RD heeft 220 m² woonoppervlakte en 660 m³ inhoud. Het perceel is 89 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 37 m² per kamer. In Vijfhoek ligt de gemiddelde woningwaarde op €517.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Nieuwe Kerksplein 14 RD heeft energielabel G. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen.
Nieuwe Kerksplein 14 RD heeft 6 kamers.
De wijk Vijfhoek in Haarlem (Noord-Holland) kenmerkt zich door 3.525 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €517.000, 48% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.
Vanuit Nieuwe Kerksplein 14 RD in Vijfhoek bereik je: supermarkt op 0.3 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 0.3 km, treinstation op 1.6 km, snelwegoprit op 1.7 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Nieuwe Kerksplein 14 RD: ziekenhuis op 2.8 km, apotheek op 0.7 km, kinderdagverblijf op 0.6 km, middelbare school op 0.7 km.