Bovenwoning (appartement) Korte Houtstraat 17 RD Haarlem

Korte Houtstraat 17 RD, 2011 ZN Haarlem

88 m² Bouwjaar 1910 4 kamers 2 slaapkamers Label A

Korte Houtstraat 17 RD is een bovenwoning (appartement) in Haarlem, gebouwd in 1910. De woning heeft een woonoppervlakte van 88 m² en 4 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €517.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1910
Woonoppervlakte
88 m²
Inhoud
332 m³
Kamers
4
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€0 tot €10.000
Laatst bekende transactie
Periode 2015 tot 2019
Ligging
Aan bosrand, aan park, aan rustige weg, aan water, in bosrijke omgeving, in centrum en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur-situatie: veel woningen kregen spouwmuur; check of deze geïsoleerd is

Volledige gebrekenscan voor Korte Houtstraat 17 RD

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Korte Houtstraat 17 RD

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
95.9 kWh/m²
Primaire fossiele energie
150.5 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
35.2%
CO₂-emissie
35.29 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel, open haard en gedeeltelijke vloerverwarming

Buitenruimte en parkeren

Parkeren

Parkeertype
Parkeervergunningen

Bereikbaarheid in Haarlem

Onderwijs

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

0.3 km
Gezondheid

Huisarts

0.3 km
Vervoer

Treinstation

1.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.8 km
Horeca

Restaurant

0.1 km
Horeca

Café

0.2 km
Cultuur

Bibliotheek

0.4 km
Cultuur

Bioscoop

0.4 km

Buurtinformatie in Haarlem

3525 Inwoners
1780 Huishoudens
1.7 Gem. huishoudensgrootte
1721 Woningvoorraad
€517.000 Gem. woningwaarde Vijfhoek
48% Koopwoningen
14.615 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Korte Houtstraat 17 RD

Vergelijkbare woningen in Haarlem

Veelgestelde vragen over Korte Houtstraat 17 RD

Wat is de geschatte woningwaarde van Korte Houtstraat 17 RD?

De prijsindicatie voor Korte Houtstraat 17 RD ligt rond €0 tot €10.000. De gemiddelde woningwaarde in Vijfhoek is €517.000. Dat komt neer op circa €5.875 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Korte Houtstraat 17 RD zich tot de wijk Vijfhoek?

Korte Houtstraat 17 RD is een bovenwoning (appartement) van 88 m² in de wijk Vijfhoek. De buurt telt 1.721 woningen. Daarvan is 48% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 14.615 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Korte Houtstraat 17 RD?

Korte Houtstraat 17 RD is een bovenwoning (appartement) in Vijfhoek, gebouwd in 1910 (116 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Korte Houtstraat 17 RD vergeleken met de buurt?

Korte Houtstraat 17 RD heeft 88 m² woonoppervlakte en 332 m³ inhoud. Met 4 kamers is dat gemiddeld 22 m² per kamer. In Vijfhoek ligt de gemiddelde woningwaarde op €517.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Korte Houtstraat 17 RD en wat betekent dat?

Korte Houtstraat 17 RD heeft energielabel A. Geldig tot 2034-12-21. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 35.29 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Korte Houtstraat 17 RD?

Korte Houtstraat 17 RD heeft 4 kamers waarvan 2 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Vijfhoek?

De wijk Vijfhoek in Haarlem (Noord-Holland) kenmerkt zich door 3.525 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €517.000, 48% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Vijfhoek?

Vanuit Korte Houtstraat 17 RD in Vijfhoek bereik je: supermarkt op 0.3 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 0.3 km, treinstation op 1.6 km, snelwegoprit op 1.7 km.