Streetview Wolstraat 11 ZW Haarlem

Wolstraat 11 ZW, 2011 ZA Haarlem

36 m² Bouwjaar 1890

Wolstraat 11 ZW is een appartement in Haarlem, gebouwd in 1890. De woning heeft een woonoppervlakte van 36 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €517.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1890
Woonoppervlakte
36 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Constructie-status: fundering, ligging t.o.v. straatniveau, draagbalken, verzakkingen

Volledige gebrekenscan voor Wolstraat 11 ZW

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Haarlem

Onderwijs

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

0.3 km
Gezondheid

Huisarts

0.3 km
Vervoer

Treinstation

1.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.8 km
Horeca

Restaurant

0.1 km
Horeca

Café

0.2 km
Cultuur

Bibliotheek

0.4 km
Cultuur

Bioscoop

0.4 km

Buurtinformatie in Haarlem

3525 Inwoners
1780 Huishoudens
1.7 Gem. huishoudensgrootte
1721 Woningvoorraad
€517.000 Gem. woningwaarde Vijfhoek
48% Koopwoningen
14.615 Inwoners per km²

Locatie van Wolstraat 11 ZW

Vergelijkbare woningen in Haarlem

Veelgestelde vragen over Wolstraat 11 ZW

Wat is de geschatte woningwaarde van Wolstraat 11 ZW?

De gemiddelde woningwaarde in Vijfhoek is €517.000. Dat komt neer op circa €14.361 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Wolstraat 11 ZW zich tot de wijk Vijfhoek?

Wolstraat 11 ZW is een appartement van 36 m² in de wijk Vijfhoek. De buurt telt 1.721 woningen. Daarvan is 48% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 14.615 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Wolstraat 11 ZW?

Wolstraat 11 ZW is een appartement in Vijfhoek, gebouwd in 1890 (136 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Wolstraat 11 ZW vergeleken met de buurt?

Wolstraat 11 ZW heeft 36 m² woonoppervlakte. In Vijfhoek ligt de gemiddelde woningwaarde op €517.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Vijfhoek?

De wijk Vijfhoek in Haarlem (Noord-Holland) kenmerkt zich door 3.525 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €517.000, 48% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Vijfhoek?

Vanuit Wolstraat 11 ZW in Vijfhoek bereik je: supermarkt op 0.3 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 0.3 km, treinstation op 1.6 km, snelwegoprit op 1.7 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Vijfhoek?

Zorg en onderwijs in de buurt van Wolstraat 11 ZW: ziekenhuis op 2.8 km, apotheek op 0.7 km, kinderdagverblijf op 0.6 km, middelbare school op 0.7 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Vijfhoek?

Recreatie nabij Vijfhoek: restaurant (0.1 km), cafe (0.2 km).

Wat zit er in een woningrapport voor Wolstraat 11 ZW?

Een woningrapport voor Wolstraat 11 ZW bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Vijfhoek. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1890, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.