Woningdetails
- Type
- Benedenwoning (appartement)
- Bouwvorm
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1880
- Woonoppervlakte
- 50 m²
- Inhoud
- 150 m³
- Kamers
- 2
- Slaapkamers
- 1
- Indicatie vraagprijs
- €0 tot €15.000
- Ligging
- Aan water en in centrum
Nieuwe Gracht 112 ZW is een benedenwoning (appartement) in Haarlem, gebouwd in 1880. De woning heeft een woonoppervlakte van 50 m² en 2 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €554.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Nieuwe Gracht 112 ZW
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.5 kmSupermarkt
0.6 kmHuisarts
0.4 kmTreinstation
0.6 kmSnelweg oprit
2.2 kmKinderdagverblijf
0.4 kmMiddelbare school
1 kmApotheek
0.9 kmZiekenhuis
3.4 kmRestaurant
0.2 kmCafé
0.4 kmBibliotheek
1.2 kmBioscoop
1.1 kmPrachtig appartement op absolute toplocatie Aan de mooiste gracht van Haarlem, op vijf minuten lopen van winkels, binnenstad, restaurants en het…
Lees de volledige omschrijving in het rapportDe prijsindicatie voor Nieuwe Gracht 112 ZW ligt rond €0 tot €15.000. De gemiddelde woningwaarde in Stationsbuurt is €554.000. Dat komt neer op circa €11.080 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenNieuwe Gracht 112 ZW is een benedenwoning (appartement) van 50 m² in de wijk Stationsbuurt. De buurt telt 1.196 woningen. Daarvan is 43% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.542 inwoners per km².
Nieuwe Gracht 112 ZW is een benedenwoning (appartement) in Stationsbuurt, gebouwd in 1880 (146 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Nieuwe Gracht 112 ZW heeft 50 m² woonoppervlakte en 150 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 25 m² per kamer. In Stationsbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €554.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Nieuwe Gracht 112 ZW heeft energielabel A. Geldig tot 2036-01-20. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 35.87 kg/jaar.
Nieuwe Gracht 112 ZW heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers.
De wijk Stationsbuurt in Haarlem (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.095 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €554.000, 43% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.
Vanuit Nieuwe Gracht 112 ZW in Stationsbuurt bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 0.6 km, snelwegoprit op 2.2 km.