Eengezinswoning, hoekwoning Dijkstraat 10 Haarlem

Dijkstraat 10, 2011 AM Haarlem

166 m² Bouwjaar 2023 6 kamers 4 slaapkamers Label A

Dijkstraat 10 is een eengezinswoning, hoekwoning in Haarlem, gebouwd in 2023. De woning heeft een woonoppervlakte van 166 m² en 6 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €467.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2023
Woonoppervlakte
166 m²
Kamers
6
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€1.190.000 tot €1.440.000
Ligging
Aan rustige weg, In centrum, In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Dijkstraat 10

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Dijkstraat 10

Energielabel

Energieklasse
A

Bereikbaarheid in Haarlem

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.3 km
Vervoer

Treinstation

1.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.3 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.2 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.7 km
Cultuur

Bibliotheek

1.3 km
Cultuur

Bioscoop

1.6 km

Buurtinformatie in Haarlem

2375 Inwoners
1430 Huishoudens
1.6 Gem. huishoudensgrootte
1442 Woningvoorraad
€467.000 Gem. woningwaarde Burgwal
43% Koopwoningen
13.303 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Dijkstraat 10

Vergelijkbare woningen in Haarlem

Veelgestelde vragen over Dijkstraat 10

Wat is de geschatte woningwaarde van Dijkstraat 10?

De prijsindicatie voor Dijkstraat 10 ligt rond €1.190.000 tot €1.440.000. De gemiddelde woningwaarde in Burgwal is €467.000. Dat komt neer op circa €2.813 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Dijkstraat 10 zich tot de wijk Burgwal?

Dijkstraat 10 is een eengezinswoning, hoekwoning van 166 m² in de wijk Burgwal. De buurt telt 1.442 woningen. Daarvan is 43% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 13.303 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Dijkstraat 10?

Dijkstraat 10 is een eengezinswoning, hoekwoning in Burgwal, gebouwd in 2023 (3 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Dijkstraat 10 vergeleken met de buurt?

Dijkstraat 10 heeft 166 m² woonoppervlakte. Met 6 kamers is dat gemiddeld 28 m² per kamer. In Burgwal ligt de gemiddelde woningwaarde op €467.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Dijkstraat 10 en wat betekent dat?

Dijkstraat 10 heeft energielabel A. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk.

Hoe is de indeling van Dijkstraat 10?

Dijkstraat 10 heeft 6 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Burgwal?

De wijk Burgwal in Haarlem (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.375 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €467.000, 43% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Burgwal?

Vanuit Dijkstraat 10 in Burgwal bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.3 km, treinstation op 1.9 km, snelwegoprit op 2 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Burgwal?

Zorg en onderwijs in de buurt van Dijkstraat 10: ziekenhuis op 2.2 km, apotheek op 0.9 km, kinderdagverblijf op 0.7 km, middelbare school op 1.3 km.