Straatbeeld van Stationsweg 4 in Haarle

Stationsweg 4, 7448 RR Haarle

1809 m² Bouwjaar 2010

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Waarom deze woninginformatie zorgvuldig is opgebouwd

WoningOntdekken combineert openbare registraties met beschikbare woningkenmerken en controleert welke gegevens bij dit adres horen. Alleen bruikbare kenmerken worden op deze pagina getoond. In het complete rapport worden deze gegevens aangevuld met referentiewoningen en een transparant onderbouwde waardeschatting.

Stationsweg 4 is een niet-woning in Haarle, gebouwd in 2010. De woning heeft een woonoppervlakte van 1809 m² en een perceel van 530 m².

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Niet-woning
Bouwjaar
2010
Woonoppervlakte
1809 m²
Perceeloppervlakte
530 m²
Inhoud
1118 m³

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele transactiegegevens uit het Kadaster
  • Vergelijking met zorgvuldig geselecteerde recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Stationsweg 4

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
Analyse van beschikbare woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van transacties uit het Kadaster
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Gemiddelde afstand tot voorzieningen in Dorp Haarle

CBS 2024: gemiddelde afstand over de weg voor inwoners van deze buurt.

Onderwijs

Basisschool

0,3 km
Dagelijks

Supermarkt

0,4 km
Gezondheid

Huisarts

0,4 km
Vervoer

Treinstation

6,7 km
Vervoer

Snelweg oprit

1,4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0,3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

7,1 km
Gezondheid

Apotheek

0,4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

10,1 km
Horeca

Restaurant

0,5 km
Horeca

Café

5,6 km
Cultuur

Bibliotheek

0,3 km
Cultuur

Bioscoop

20,8 km

CBS-buurtinformatie over 2025 voor Dorp Haarle

Stationsweg 4 ligt in de buurt Dorp Haarle in Haarle. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 1.090 inwoners en 475 woningen. Volgens CBS-cijfers over 2025 bestaat 69% van de woningvoorraad uit koopwoningen en is de gemiddelde WOZ-waarde 353.000 euro. CBS rapporteert voor inwoners van deze buurt in 2024 gemiddelde afstanden over de weg van 0,4 km tot een supermarkt, 0,3 km tot een basisschool en 0,4 km tot een huisarts.

1090 Inwoners
465 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
475 Woningvoorraad
€353.000 Gem. WOZ-waarde Dorp Haarle
69% Koopwoningen
2.143 Inwoners per km²

Locatie van Stationsweg 4

Officiële bekendmakingen rond Stationsweg 4

Recente officiële publicaties binnen 100 meter van dit adres, gekoppeld op basis van de locatie.

Bespaar tot 40% op makelaarskosten. Vergelijk gratis de makelaars die aantoonbaar het beste presteren in Haarle. Bekijk direct online

Veelgestelde vragen over Stationsweg 4

Wat is de geschatte woningwaarde van Stationsweg 4?

Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Dorp Haarle €353.000. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Stationsweg 4 zich tot de CBS-buurt Dorp Haarle?

Stationsweg 4 is een niet-woning van 1809 m² in de CBS-buurt Dorp Haarle. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 475 woningen. Daarvan is 69% koopwoning. De bevolkingsdichtheid was 2.143 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Stationsweg 4?

Stationsweg 4 is een niet-woning in Dorp Haarle, gebouwd in 2010 (16 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Stationsweg 4 vergeleken met de buurt?

Stationsweg 4 heeft 1809 m² woonoppervlakte en 1118 m³ inhoud. Het perceel is 530 m². Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Dorp Haarle €353.000.

Hoe is de woningmarkt in Dorp Haarle?

Volgens CBS-cijfers over 2025 heeft de CBS-buurt Dorp Haarle in Haarle (Overijssel) 1.090 inwoners, een gemiddelde WOZ-waarde van €353.000, 69% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen gelden voor de CBS-buurt Dorp Haarle?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Dorp Haarle in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 0,4 km tot een supermarkt, 0,3 km tot een basisschool, 0,4 km tot een huisarts, 6,7 km tot een treinstation, 1,4 km tot een snelwegoprit.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen gelden voor de CBS-buurt Dorp Haarle?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Dorp Haarle in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 10,1 km tot een ziekenhuis, 0,4 km tot een apotheek, 0,3 km tot een kinderdagverblijf, 7,1 km tot een middelbare school.

Welke recreatieafstanden gelden voor de CBS-buurt Dorp Haarle?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Dorp Haarle in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 0,5 km tot een restaurant, 5,6 km tot een café.

Wat zit er in een woningrapport voor Stationsweg 4?

Een woningrapport voor Stationsweg 4 bevat de geschatte marktwaarde op basis van zorgvuldig geselecteerde vergelijkbare verkopen in en rond Dorp Haarle. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 2010, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.

Rapport aanvragen
Gratis tijdens de pilot

Klaar om te verkopen?

Niet elke makelaar in Haarle presteert gelijk. Vergelijk eerst de makelaars die aantoonbaar het beste presteren en bespaar tot 40% op makelaarskosten.

  • +8% boven vraagprijs
  • 24 dgn snelste verkoop
  • tot 40% verschil in courtage
Bekijk direct online
  • Gratis
  • Vrijblijvend
  • 2 minuten

250+ aanvragen gingen je voor

Klaar om te bieden? Onderhandel scherper met een aankoopmakelaar die zich bewijst op cijfers. Bekijk aankoopmakelaars