Straatbeeld van Kerkweg 12 E in Haarle

Kerkweg 12 E, 7448 AD Haarle

65 m² Bouwjaar 1979 Label A+

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Waarom deze woninginformatie zorgvuldig is opgebouwd

WoningOntdekken combineert openbare registraties met beschikbare woningkenmerken en controleert welke gegevens bij dit adres horen. Alleen bruikbare kenmerken worden op deze pagina getoond. In het complete rapport worden deze gegevens aangevuld met referentiewoningen en een transparant onderbouwde waardeschatting.

Kerkweg 12 E is een niet-woning in Haarle, gebouwd in 1979. De woning heeft een woonoppervlakte van 65 m² en een perceel van 134 m². Het energielabel is A+.

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Niet-woning
Bouwjaar
1979
Woonoppervlakte
65 m²
Perceeloppervlakte
134 m²
Inhoud
195 m³

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele transactiegegevens uit het Kadaster
  • Vergelijking met zorgvuldig geselecteerde recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Kerkweg 12 E

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
Analyse van beschikbare woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van transacties uit het Kadaster
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Kerkweg 12 E

Energielabel

Energieklasse
A+
Energiebehoefte
151.55 kWh/m²
CO₂-emissie
34.19 kg/m²
Geldig tot

Gemiddelde afstand tot voorzieningen in Dorp Haarle

CBS 2024: gemiddelde afstand over de weg voor inwoners van deze buurt.

Onderwijs

Basisschool

0,3 km
Dagelijks

Supermarkt

0,4 km
Gezondheid

Huisarts

0,4 km
Vervoer

Treinstation

6,7 km
Vervoer

Snelweg oprit

1,4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0,3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

7,1 km
Gezondheid

Apotheek

0,4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

10,1 km
Horeca

Restaurant

0,5 km
Horeca

Café

5,6 km
Cultuur

Bibliotheek

0,3 km
Cultuur

Bioscoop

20,8 km

CBS-buurtinformatie over 2025 voor Dorp Haarle

Kerkweg 12 E ligt in de buurt Dorp Haarle in Haarle. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 1.090 inwoners en 475 woningen. Volgens CBS-cijfers over 2025 bestaat 69% van de woningvoorraad uit koopwoningen en is de gemiddelde WOZ-waarde 353.000 euro. CBS rapporteert voor inwoners van deze buurt in 2024 gemiddelde afstanden over de weg van 0,4 km tot een supermarkt, 0,3 km tot een basisschool en 0,4 km tot een huisarts.

1090 Inwoners
465 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
475 Woningvoorraad
€353.000 Gem. WOZ-waarde Dorp Haarle
69% Koopwoningen
2.143 Inwoners per km²

Locatie van Kerkweg 12 E

Officiële bekendmakingen rond Kerkweg 12 E

Recente officiële publicaties binnen 100 meter van dit adres, gekoppeld op basis van de locatie.

Bespaar tot 40% op makelaarskosten. Vergelijk gratis de makelaars die aantoonbaar het beste presteren in Haarle. Bekijk direct online

Veelgestelde vragen over Kerkweg 12 E

Wat is de geschatte woningwaarde van Kerkweg 12 E?

Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Dorp Haarle €353.000. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Kerkweg 12 E zich tot de CBS-buurt Dorp Haarle?

Kerkweg 12 E is een niet-woning van 65 m² in de CBS-buurt Dorp Haarle. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 475 woningen. Daarvan is 69% koopwoning. De bevolkingsdichtheid was 2.143 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Kerkweg 12 E?

Kerkweg 12 E is een niet-woning in Dorp Haarle, gebouwd in 1979 (47 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Kerkweg 12 E vergeleken met de buurt?

Kerkweg 12 E heeft 65 m² woonoppervlakte en 195 m³ inhoud. Het perceel is 134 m². Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Dorp Haarle €353.000.

Wat is het energielabel van Kerkweg 12 E en wat betekent dat?

Kerkweg 12 E heeft energielabel A+. Geldig tot 2033-11-06. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 34.19 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Dorp Haarle?

Volgens CBS-cijfers over 2025 heeft de CBS-buurt Dorp Haarle in Haarle (Overijssel) 1.090 inwoners, een gemiddelde WOZ-waarde van €353.000, 69% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen gelden voor de CBS-buurt Dorp Haarle?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Dorp Haarle in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 0,4 km tot een supermarkt, 0,3 km tot een basisschool, 0,4 km tot een huisarts, 6,7 km tot een treinstation, 1,4 km tot een snelwegoprit.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen gelden voor de CBS-buurt Dorp Haarle?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Dorp Haarle in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 10,1 km tot een ziekenhuis, 0,4 km tot een apotheek, 0,3 km tot een kinderdagverblijf, 7,1 km tot een middelbare school.

Welke recreatieafstanden gelden voor de CBS-buurt Dorp Haarle?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Dorp Haarle in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 0,5 km tot een restaurant, 5,6 km tot een café.

Wat zit er in een woningrapport voor Kerkweg 12 E?

Een woningrapport voor Kerkweg 12 E bevat de geschatte marktwaarde op basis van zorgvuldig geselecteerde vergelijkbare verkopen in en rond Dorp Haarle. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1979, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.

Rapport aanvragen
Gratis tijdens de pilot

Klaar om te verkopen?

Niet elke makelaar in Haarle presteert gelijk. Vergelijk eerst de makelaars die aantoonbaar het beste presteren en bespaar tot 40% op makelaarskosten.

  • +8% boven vraagprijs
  • 24 dgn snelste verkoop
  • tot 40% verschil in courtage
Bekijk direct online
  • Gratis
  • Vrijblijvend
  • 2 minuten

250+ aanvragen gingen je voor

Klaar om te bieden? Onderhandel scherper met een aankoopmakelaar die zich bewijst op cijfers. Bekijk aankoopmakelaars