Streetview Wissinkbrinkweg 45 Haaksbergen

Wissinkbrinkweg 45, 7482 RJ Haaksbergen

318 m² Bouwjaar 2024 Label A+++

Wissinkbrinkweg 45 is een woning in Haaksbergen, gebouwd in 2024. De woning heeft een woonoppervlakte van 318 m². Het energielabel is A+++. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €452.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2024
Woonoppervlakte
318 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Wissinkbrinkweg 45

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Wissinkbrinkweg 45

Energielabel

Energieklasse
A+++
Energiebehoefte
83.92 kWh/m²
Primaire fossiele energie
7.07 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
93.6%
CO₂-emissie
1.66 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Haaksbergen

Onderwijs

Basisschool

1.7 km
Dagelijks

Supermarkt

3.4 km
Gezondheid

Huisarts

3.5 km
Vervoer

Treinstation

10.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

4.4 km
Gezondheid

Apotheek

3.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

5.3 km
Horeca

Restaurant

1.6 km
Horeca

Café

3.7 km
Cultuur

Bibliotheek

4.9 km
Cultuur

Bioscoop

13.7 km

Buurtinformatie in Haaksbergen

700 Inwoners
250 Huishoudens
2.8 Gem. huishoudensgrootte
255 Woningvoorraad
€452.000 Gem. woningwaarde Verspreide huizen Sint Isidorushoeve
83% Koopwoningen
49 Inwoners per km²

Locatie van Wissinkbrinkweg 45

Vergelijkbare woningen in Haaksbergen

Veelgestelde vragen over Wissinkbrinkweg 45

Wat is de geschatte woningwaarde van Wissinkbrinkweg 45?

De gemiddelde woningwaarde in Verspreide huizen Sint Isidorushoeve is €452.000. Dat komt neer op circa €1.421 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Wissinkbrinkweg 45 zich tot de wijk Verspreide huizen Sint Isidorushoeve?

Wissinkbrinkweg 45 is een woning van 318 m² in de wijk Verspreide huizen Sint Isidorushoeve. De buurt telt 255 woningen. Daarvan is 83% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 49 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Wissinkbrinkweg 45?

Wissinkbrinkweg 45 is een woning in Verspreide huizen Sint Isidorushoeve, gebouwd in 2024 (2 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Wissinkbrinkweg 45 vergeleken met de buurt?

Wissinkbrinkweg 45 heeft 318 m² woonoppervlakte. In Verspreide huizen Sint Isidorushoeve ligt de gemiddelde woningwaarde op €452.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Wissinkbrinkweg 45 en wat betekent dat?

Wissinkbrinkweg 45 heeft energielabel A+++. Geldig tot 2035-12-19. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 1.66 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Verspreide huizen Sint Isidorushoeve?

De wijk Verspreide huizen Sint Isidorushoeve in Haaksbergen (Overijssel) kenmerkt zich door 700 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €452.000, 83% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Verspreide huizen Sint Isidorushoeve?

Vanuit Wissinkbrinkweg 45 in Verspreide huizen Sint Isidorushoeve bereik je: supermarkt op 3.4 km, basisschool op 1.7 km, huisarts op 3.5 km, treinstation op 10.7 km, snelwegoprit op 0.9 km.