Streetview Bizetstraat 27 Haaksbergen

Bizetstraat 27, 7482 AM Haaksbergen

139 m² Bouwjaar 1973 6 kamers 5 slaapkamers Label B

Bizetstraat 27 is een woonhuis in Haaksbergen, gebouwd in 1973. De woning heeft een woonoppervlakte van 139 m², een perceel van 286 m² en 6 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €308.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1973
Woonoppervlakte
139 m²
Perceeloppervlakte
286 m²
Inhoud
568 m³
Kamers
6
Slaapkamers
5

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Bizetstraat 27

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Bizetstraat 27

Energielabel

Energieklasse
B
Geldig tot

Bereikbaarheid in Haaksbergen

Onderwijs

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

12 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.7 km
Gezondheid

Apotheek

1.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

0.9 km
Horeca

Restaurant

0.8 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

1.4 km
Cultuur

Bioscoop

13.1 km

Buurtinformatie in Haaksbergen

1500 Inwoners
645 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
655 Woningvoorraad
€308.000 Gem. woningwaarde De Els
71% Koopwoningen
5.079 Inwoners per km²

Locatie van Bizetstraat 27

Vergelijkbare woningen in Haaksbergen

Veelgestelde vragen over Bizetstraat 27

Wat is de geschatte woningwaarde van Bizetstraat 27?

De prijsindicatie voor Bizetstraat 27 ligt rond €175.000 tot €200.000. De gemiddelde woningwaarde in De Els is €308.000. Dat komt neer op circa €2.216 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Bizetstraat 27 zich tot de wijk De Els?

Bizetstraat 27 is een woonhuis van 139 m² in de wijk De Els. De buurt telt 655 woningen. Daarvan is 71% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.079 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Bizetstraat 27?

Bizetstraat 27 is een woonhuis in De Els, gebouwd in 1973 (53 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Bizetstraat 27 vergeleken met de buurt?

Bizetstraat 27 heeft 139 m² woonoppervlakte en 568 m³ inhoud. Het perceel is 286 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 23 m² per kamer. In De Els ligt de gemiddelde woningwaarde op €308.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Bizetstraat 27 en wat betekent dat?

Bizetstraat 27 heeft energielabel B. Geldig tot 2030-12-14. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Bizetstraat 27?

Bizetstraat 27 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in De Els?

De wijk De Els in Haaksbergen (Overijssel) kenmerkt zich door 1.500 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €308.000, 71% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij De Els?

Vanuit Bizetstraat 27 in De Els bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 12 km, snelwegoprit op 1.6 km.