Streetview Scholtenhagenweg 42 89 Haaksbergen

Scholtenhagenweg 42 89, 7481 VP Haaksbergen

61 m² Bouwjaar 2024 Label C

Scholtenhagenweg 42 89 is een woning in Haaksbergen, gebouwd in 2024. De woning heeft een woonoppervlakte van 61 m². Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €534.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2024
Woonoppervlakte
61 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Scholtenhagenweg 42 89

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Scholtenhagenweg 42 89

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
119.45 kWh/m²
Primaire fossiele energie
220.64 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
43.42 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Haaksbergen

Onderwijs

Basisschool

1.5 km
Dagelijks

Supermarkt

2.7 km
Gezondheid

Huisarts

2.8 km
Vervoer

Treinstation

15.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

2.1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3 km
Gezondheid

Apotheek

3.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.1 km
Horeca

Restaurant

1.5 km
Horeca

Café

1.8 km
Cultuur

Bibliotheek

2.7 km
Cultuur

Bioscoop

15.4 km

Buurtinformatie in Haaksbergen

1050 Inwoners
420 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
331 Woningvoorraad
€534.000 Gem. woningwaarde Verspr.h. Langelo (ged.) en Honesch
79% Koopwoningen
49 Inwoners per km²

Locatie van Scholtenhagenweg 42 89

Vergelijkbare woningen in Haaksbergen

Veelgestelde vragen over Scholtenhagenweg 42 89

Wat is de geschatte woningwaarde van Scholtenhagenweg 42 89?

De gemiddelde woningwaarde in Verspr.h. Langelo (ged.) en Honesch is €534.000. Dat komt neer op circa €8.754 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Scholtenhagenweg 42 89 zich tot de wijk Verspr.h. Langelo (ged.) en Honesch?

Scholtenhagenweg 42 89 is een woning van 61 m² in de wijk Verspr.h. Langelo (ged.) en Honesch. De buurt telt 331 woningen. Daarvan is 79% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 49 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Scholtenhagenweg 42 89?

Scholtenhagenweg 42 89 is een woning in Verspr.h. Langelo (ged.) en Honesch, gebouwd in 2024 (2 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Scholtenhagenweg 42 89 vergeleken met de buurt?

Scholtenhagenweg 42 89 heeft 61 m² woonoppervlakte. In Verspr.h. Langelo (ged.) en Honesch ligt de gemiddelde woningwaarde op €534.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Scholtenhagenweg 42 89 en wat betekent dat?

Scholtenhagenweg 42 89 heeft energielabel C. Geldig tot 2034-10-08. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 43.42 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Verspr.h. Langelo (ged.) en Honesch?

De wijk Verspr.h. Langelo (ged.) en Honesch in Haaksbergen (Overijssel) kenmerkt zich door 1.050 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €534.000, 79% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Verspr.h. Langelo (ged.) en Honesch?

Vanuit Scholtenhagenweg 42 89 in Verspr.h. Langelo (ged.) en Honesch bereik je: supermarkt op 2.7 km, basisschool op 1.5 km, huisarts op 2.8 km, treinstation op 15.2 km, snelwegoprit op 2.2 km.