Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1997
- Woonoppervlakte
- 217 m²
- Perceeloppervlakte
- 470 m²
- Inhoud
- 692 m³
- Kamers
- 7
- Slaapkamers
- 5
Klaashuishof 7 is een woonhuis in Haaksbergen, gebouwd in 1997. De woning heeft een woonoppervlakte van 217 m², een perceel van 470 m² en 7 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €268.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Klaashuishof 7
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.6 kmSupermarkt
0.8 kmHuisarts
0.7 kmTreinstation
13.3 kmSnelweg oprit
1.8 kmKinderdagverblijf
0.7 kmMiddelbare school
0.9 kmApotheek
1.4 kmZiekenhuis
0.8 kmRestaurant
0.4 kmCafé
0.6 kmBibliotheek
0.4 kmBioscoop
13.1 kmDe prijsindicatie voor Klaashuishof 7 ligt rond €430.000 tot €480.000. De gemiddelde woningwaarde in Haaksbergen Kern-2 is €268.000. Dat komt neer op circa €1.235 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenKlaashuishof 7 is een woonhuis van 217 m² in de wijk Haaksbergen Kern-2. De buurt telt 450 woningen. Daarvan is 42% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.123 inwoners per km².
Klaashuishof 7 is een woonhuis in Haaksbergen Kern-2, gebouwd in 1997 (29 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.
Klaashuishof 7 heeft 217 m² woonoppervlakte en 692 m³ inhoud. Het perceel is 470 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 31 m² per kamer. In Haaksbergen Kern-2 ligt de gemiddelde woningwaarde op €268.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Klaashuishof 7 heeft energielabel B. Geldig tot 2028-07-19. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
Klaashuishof 7 heeft 7 kamers waarvan 5 slaapkamers.
De wijk Haaksbergen Kern-2 in Haaksbergen (Overijssel) kenmerkt zich door 830 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €268.000, 42% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.
Vanuit Klaashuishof 7 in Haaksbergen Kern-2 bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 13.3 km, snelwegoprit op 1.8 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Klaashuishof 7: ziekenhuis op 0.8 km, apotheek op 1.4 km, kinderdagverblijf op 0.7 km, middelbare school op 0.9 km.