Streetview Rinia van Nautaweg 35 A Gytsjerk

Rinia van Nautaweg 35 A, 9061 AB Gytsjerk

145 m² Bouwjaar 1997 Label B

Rinia van Nautaweg 35 A is een woonhuis in Gytsjerk, gebouwd in 1997. De woning heeft een woonoppervlakte van 145 m² en een perceel van 720 m². Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €267.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1997
Woonoppervlakte
145 m²
Perceeloppervlakte
720 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Rinia van Nautaweg 35 A

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Rinia van Nautaweg 35 A

Energielabel

Energieklasse
B

Bereikbaarheid in Gytsjerk

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

1.8 km
Vervoer

Treinstation

5.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

5.4 km
Gezondheid

Apotheek

1.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

11.4 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

3.8 km
Cultuur

Bibliotheek

0.5 km
Cultuur

Bioscoop

10.2 km

Buurtinformatie in Gytsjerk

2150 Inwoners
950 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
964 Woningvoorraad
€267.000 Gem. woningwaarde Gytsjerk
75% Koopwoningen
1.071 Inwoners per km²

Locatie van Rinia van Nautaweg 35 A

Vergelijkbare woningen in Gytsjerk

Veelgestelde vragen over Rinia van Nautaweg 35 A

Wat is de geschatte woningwaarde van Rinia van Nautaweg 35 A?

De gemiddelde woningwaarde in Gytsjerk is €267.000. Dat komt neer op circa €1.841 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Rinia van Nautaweg 35 A zich tot de wijk Gytsjerk?

Rinia van Nautaweg 35 A is een woonhuis van 145 m² in de wijk Gytsjerk. De buurt telt 964 woningen. Daarvan is 75% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.071 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Rinia van Nautaweg 35 A?

Rinia van Nautaweg 35 A is een woonhuis in Gytsjerk, gebouwd in 1997 (29 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Rinia van Nautaweg 35 A vergeleken met de buurt?

Rinia van Nautaweg 35 A heeft 145 m² woonoppervlakte. Het perceel is 720 m². In Gytsjerk ligt de gemiddelde woningwaarde op €267.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Rinia van Nautaweg 35 A en wat betekent dat?

Rinia van Nautaweg 35 A heeft energielabel B. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden.

Hoe is de woningmarkt in Gytsjerk?

De wijk Gytsjerk in Gytsjerk (Friesland) kenmerkt zich door 2.150 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €267.000, 75% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Gytsjerk?

Vanuit Rinia van Nautaweg 35 A in Gytsjerk bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 1.8 km, treinstation op 5.2 km, snelwegoprit op 0.7 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Gytsjerk?

Zorg en onderwijs in de buurt van Rinia van Nautaweg 35 A: ziekenhuis op 11.4 km, apotheek op 1.8 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 5.4 km.