Hoekwoning Burg Gielenstraat 32 Grubbenvorst

Burg Gielenstraat 32, 5971 VP Grubbenvorst

149 m² Bouwjaar 1966 6 kamers 4 slaapkamers Label C

Burg Gielenstraat 32 is een hoekwoning in Grubbenvorst, gebouwd in 1966. De woning heeft een woonoppervlakte van 149 m², een perceel van 307 m² en 6 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €298.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1966
Woonoppervlakte
149 m²
Perceeloppervlakte
307 m²
Inhoud
590 m³
Kamers
6
Slaapkamers
4
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€300.000 tot €350.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2025
Ligging
on_quiet_road, in_residential_district

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Burg Gielenstraat 32

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Burg Gielenstraat 32

Energielabel

Energieklasse
C
Geldig tot

Bereikbaarheid in Grubbenvorst

Onderwijs

Basisschool

0.2 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

6.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

6.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

8.3 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

2.5 km
Cultuur

Bioscoop

7.6 km

Buurtinformatie in Grubbenvorst

800 Inwoners
365 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
354 Woningvoorraad
€298.000 Gem. woningwaarde Reuvelt
90% Koopwoningen
3.507 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Burg Gielenstraat 32

Vergelijkbare woningen in Grubbenvorst

Veelgestelde vragen over Burg Gielenstraat 32

Wat is de geschatte woningwaarde van Burg Gielenstraat 32?

De prijsindicatie voor Burg Gielenstraat 32 ligt rond €300.000 tot €350.000. De gemiddelde woningwaarde in Reuvelt is €298.000. Dat komt neer op circa €2.000 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Burg Gielenstraat 32 zich tot de wijk Reuvelt?

Burg Gielenstraat 32 is een hoekwoning van 149 m² in de wijk Reuvelt. De buurt telt 354 woningen. Daarvan is 90% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.507 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Burg Gielenstraat 32?

Burg Gielenstraat 32 is een hoekwoning in Reuvelt, gebouwd in 1966 (60 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Burg Gielenstraat 32 vergeleken met de buurt?

Burg Gielenstraat 32 heeft 149 m² woonoppervlakte en 590 m³ inhoud. Het perceel is 307 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 25 m² per kamer. In Reuvelt ligt de gemiddelde woningwaarde op €298.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Burg Gielenstraat 32 en wat betekent dat?

Burg Gielenstraat 32 heeft energielabel C. Geldig tot 2030-12-08. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Burg Gielenstraat 32?

Burg Gielenstraat 32 heeft 6 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Reuvelt?

De wijk Reuvelt in Grubbenvorst (Limburg) kenmerkt zich door 800 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €298.000, 90% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Reuvelt?

Vanuit Burg Gielenstraat 32 in Reuvelt bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.2 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 6.1 km, snelwegoprit op 2.2 km.