Woningdetails
- Type
- Hoekwoning
- Bouwjaar
- 1971
- Woonoppervlakte
- 121 m²
- Perceeloppervlakte
- 177 m²
- Inhoud
- 405 m³
- Laatst bekende transactie
- Periode 2006 tot 2010
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
WoningOntdekken combineert openbare registraties met beschikbare woningkenmerken en controleert welke gegevens bij dit adres horen. Alleen bruikbare kenmerken worden op deze pagina getoond. In het complete rapport worden deze gegevens aangevuld met referentiewoningen en een transparant onderbouwde waardeschatting.
De Vlet 13 is een hoekwoning in Grou, gebouwd in 1971. De woning heeft een woonoppervlakte van 121 m² en een perceel van 177 m².
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor De Vlet 13
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
CBS 2024: gemiddelde afstand over de weg voor inwoners van deze buurt.
Basisschool
1,1 kmSupermarkt
0,6 kmHuisarts
0,7 kmTreinstation
1,3 kmSnelweg oprit
1,2 kmKinderdagverblijf
0,6 kmMiddelbare school
1,2 kmApotheek
0,7 kmZiekenhuis
13,7 kmRestaurant
0,7 kmCafé
1 kmBibliotheek
1,3 kmBioscoop
14,8 kmDe Vlet 13 ligt in de buurt Grou in Grou. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 5.560 inwoners en 2.687 woningen. Volgens CBS-cijfers over 2025 bestaat 64% van de woningvoorraad uit koopwoningen en is de gemiddelde WOZ-waarde 319.000 euro. CBS rapporteert voor inwoners van deze buurt in 2024 gemiddelde afstanden over de weg van 0,6 km tot een supermarkt, 1,1 km tot een basisschool en 0,7 km tot een huisarts.
Grou · 0.4 km afstand
Bekijk woning
Grou · 0.1 km afstand
Bekijk woning
Grou · 0.2 km afstand
Bekijk woning
Grou · 0.3 km afstand
Bekijk woning
Grou · 0.4 km afstand
Bekijk woning
Grou · 0.1 km afstand
Bekijk woning
Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Grou €319.000. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenDe Vlet 13 is een hoekwoning van 121 m² in de CBS-buurt Grou. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 2.687 woningen. Daarvan is 64% koopwoning. De bevolkingsdichtheid was 1.859 inwoners per km².
De Vlet 13 is een hoekwoning in Grou, gebouwd in 1971 (55 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
De Vlet 13 heeft 121 m² woonoppervlakte en 405 m³ inhoud. Het perceel is 177 m². Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Grou €319.000.
Volgens CBS-cijfers over 2025 heeft de CBS-buurt Grou in Grou (Fryslân) 5.560 inwoners, een gemiddelde WOZ-waarde van €319.000, 64% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.
CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Grou in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 0,6 km tot een supermarkt, 1,1 km tot een basisschool, 0,7 km tot een huisarts, 1,3 km tot een treinstation, 1,2 km tot een snelwegoprit.
CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Grou in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 13,7 km tot een ziekenhuis, 0,7 km tot een apotheek, 0,6 km tot een kinderdagverblijf, 1,2 km tot een middelbare school.
CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Grou in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 0,7 km tot een restaurant, 1 km tot een café.
De Vlet 13 is verkocht in de periode 2006 tot 2010. Ter vergelijking: volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Grou €319.000. Een woningrapport onderbouwt de schatting met zorgvuldig geselecteerde vergelijkbare verkopen.
Rapport aanvragenEen woningrapport voor De Vlet 13 bevat de geschatte marktwaarde op basis van zorgvuldig geselecteerde vergelijkbare verkopen in en rond Grou. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1971, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.
Rapport aanvragenJouw woning
Vul een volledig adres in en bekijk de beschikbare woninginformatie.
Niet elke makelaar in Grou presteert gelijk. Vergelijk eerst de makelaars die aantoonbaar het beste presteren en bespaar tot 40% op makelaarskosten.