Eengezinswoning, geschakelde woning Stationsweg 13 Grou

Stationsweg 13, 9001 ED Grou

117 m² Bouwjaar 1985 4 kamers 3 slaapkamers Label A

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Waarom deze woninginformatie zorgvuldig is opgebouwd

WoningOntdekken combineert openbare registraties met beschikbare woningkenmerken en controleert welke gegevens bij dit adres horen. Alleen bruikbare kenmerken worden op deze pagina getoond. In het complete rapport worden deze gegevens aangevuld met referentiewoningen en een transparant onderbouwde waardeschatting.

Stationsweg 13 is een eengezinswoning, geschakelde woning in Grou, gebouwd in 1985. De woning heeft een woonoppervlakte van 117 m², een perceel van 306 m² en 4 kamers. Het energielabel is A.

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Eengezinswoning, geschakelde woning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1985
Woonoppervlakte
117 m²
Perceeloppervlakte
306 m²
Inhoud
420 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Vraagprijs
€ 395.000
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele transactiegegevens uit het Kadaster
  • Vergelijking met zorgvuldig geselecteerde recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Stationsweg 13

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
Analyse van beschikbare woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van transacties uit het Kadaster
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Stationsweg 13

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
134.86 kWh/m²
CO₂-emissie
32.37 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Volledig geïsoleerd

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (117.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuiden bereikbaar via achterom
Tuin type
Achtertuin, voortuin en zijtuin

Parkeren

Parkeertype
Op eigen terrein
Op eigen terrein
Ja
Garage
Vrijstaande stenen garage
Garagecapaciteit
1 auto(s)

Gemiddelde afstand tot voorzieningen in Grou

CBS 2024: gemiddelde afstand over de weg voor inwoners van deze buurt.

Onderwijs

Basisschool

1,1 km
Dagelijks

Supermarkt

0,6 km
Gezondheid

Huisarts

0,7 km
Vervoer

Treinstation

1,3 km
Vervoer

Snelweg oprit

1,2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0,6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1,2 km
Gezondheid

Apotheek

0,7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

13,7 km
Horeca

Restaurant

0,7 km
Horeca

Café

1 km
Cultuur

Bibliotheek

1,3 km
Cultuur

Bioscoop

14,8 km

CBS-buurtinformatie over 2025 voor Grou

Stationsweg 13 ligt in de buurt Grou in Grou. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 5.560 inwoners en 2.687 woningen. Volgens CBS-cijfers over 2025 bestaat 64% van de woningvoorraad uit koopwoningen en is de gemiddelde WOZ-waarde 319.000 euro. CBS rapporteert voor inwoners van deze buurt in 2024 gemiddelde afstanden over de weg van 0,6 km tot een supermarkt, 1,1 km tot een basisschool en 0,7 km tot een huisarts.

5560 Inwoners
2715 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
2687 Woningvoorraad
€319.000 Gem. WOZ-waarde Grou
64% Koopwoningen
1.859 Inwoners per km²

Locatie van Stationsweg 13

Vergelijkbare woningen in Grou

Bespaar tot 40% op makelaarskosten. Vergelijk gratis de makelaars die aantoonbaar het beste presteren in Grou. Bekijk direct online

Veelgestelde vragen over Stationsweg 13

Wat is de geschatte woningwaarde van Stationsweg 13?

Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Grou €319.000. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Stationsweg 13 zich tot de CBS-buurt Grou?

Stationsweg 13 is een eengezinswoning, geschakelde woning van 117 m² in de CBS-buurt Grou. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 2.687 woningen. Daarvan is 64% koopwoning. De bevolkingsdichtheid was 1.859 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Stationsweg 13?

Stationsweg 13 is een eengezinswoning, geschakelde woning in Grou, gebouwd in 1985 (41 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Stationsweg 13 vergeleken met de buurt?

Stationsweg 13 heeft 117 m² woonoppervlakte en 420 m³ inhoud. Het perceel is 306 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 29 m² per kamer. Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Grou €319.000.

Wat is het energielabel van Stationsweg 13 en wat betekent dat?

Stationsweg 13 heeft energielabel A. Geldig tot 2036-05-07. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 32.37 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Stationsweg 13?

Stationsweg 13 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. De tuin is 117 m².

Hoe is de woningmarkt in Grou?

Volgens CBS-cijfers over 2025 heeft de CBS-buurt Grou in Grou (Fryslân) 5.560 inwoners, een gemiddelde WOZ-waarde van €319.000, 64% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen gelden voor de CBS-buurt Grou?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Grou in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 0,6 km tot een supermarkt, 1,1 km tot een basisschool, 0,7 km tot een huisarts, 1,3 km tot een treinstation, 1,2 km tot een snelwegoprit.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen gelden voor de CBS-buurt Grou?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Grou in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 13,7 km tot een ziekenhuis, 0,7 km tot een apotheek, 0,6 km tot een kinderdagverblijf, 1,2 km tot een middelbare school.

Welke recreatieafstanden gelden voor de CBS-buurt Grou?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Grou in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 0,7 km tot een restaurant, 1 km tot een café.

Wat zit er in een woningrapport voor Stationsweg 13?

Een woningrapport voor Stationsweg 13 bevat de geschatte marktwaarde op basis van zorgvuldig geselecteerde vergelijkbare verkopen in en rond Grou. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1985, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.

Rapport aanvragen

Jouw woning

Ontdek wat de gegevens over jouw woning vertellen

Vul een volledig adres in en bekijk de beschikbare woninginformatie.

Gratis tijdens de pilot

Klaar om te verkopen?

Niet elke makelaar in Grou presteert gelijk. Vergelijk eerst de makelaars die aantoonbaar het beste presteren en bespaar tot 40% op makelaarskosten.

  • +8% boven vraagprijs
  • 24 dgn snelste verkoop
  • tot 40% verschil in courtage
Bekijk direct online
  • Gratis
  • Vrijblijvend
  • 2 minuten

250+ aanvragen gingen je voor

Klaar om te bieden? Onderhandel scherper met een aankoopmakelaar die zich bewijst op cijfers. Bekijk aankoopmakelaars