Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1990
- Woonoppervlakte
- 159 m²
- Perceeloppervlakte
- 2470 m²
- Inhoud
- 1006 m³
- Kamers
- 4
- Slaapkamers
- 3
Verlengde Raadhuislaan 6 is een woonhuis in Grootebroek, gebouwd in 1990. De woning heeft een woonoppervlakte van 159 m², een perceel van 2470 m² en 4 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €631.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Verlengde Raadhuislaan 6
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.5 kmSupermarkt
1.3 kmHuisarts
1.2 kmTreinstation
1.6 kmSnelweg oprit
0.7 kmKinderdagverblijf
0.5 kmMiddelbare school
0.4 kmApotheek
1.5 kmZiekenhuis
4.8 kmRestaurant
0.5 kmCafé
2.6 kmBibliotheek
1.5 kmBioscoop
5.5 kmDe gemiddelde woningwaarde in Zesstedenpark is €631.000. Dat komt neer op circa €3.969 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenVerlengde Raadhuislaan 6 is een woonhuis van 159 m² in de wijk Zesstedenpark. De buurt telt 177 woningen. Daarvan is 99% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.433 inwoners per km².
Verlengde Raadhuislaan 6 is een woonhuis in Zesstedenpark, gebouwd in 1990 (36 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.
Verlengde Raadhuislaan 6 heeft 159 m² woonoppervlakte en 1006 m³ inhoud. Het perceel is 2470 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 40 m² per kamer. In Zesstedenpark ligt de gemiddelde woningwaarde op €631.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Verlengde Raadhuislaan 6 heeft energielabel B. Geldig tot 2030-06-19. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
Verlengde Raadhuislaan 6 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers.
De wijk Zesstedenpark in Grootebroek (Noord-Holland) kenmerkt zich door 465 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €631.000, 99% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.
Vanuit Verlengde Raadhuislaan 6 in Zesstedenpark bereik je: supermarkt op 1.3 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 1.2 km, treinstation op 1.6 km, snelwegoprit op 0.7 km.