Woningdetails
- Type
- Woning
- Bouwjaar
- 1995
- Woonoppervlakte
- 656 m²
Friesestraatweg 434 is een woning in Groningen, gebouwd in 1995. De woning heeft een woonoppervlakte van 656 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €451.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Friesestraatweg 434
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1 kmSupermarkt
2.1 kmHuisarts
1.8 kmTreinstation
5.2 kmSnelweg oprit
1.6 kmKinderdagverblijf
0.5 kmMiddelbare school
3.4 kmApotheek
2.9 kmZiekenhuis
7.2 kmRestaurant
1.7 kmCafé
2 kmBibliotheek
3 kmBioscoop
6.4 kmDe gemiddelde woningwaarde in Gravenburg is €451.000. Dat komt neer op circa €688 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenFriesestraatweg 434 is een woning van 656 m² in de wijk Gravenburg. De buurt telt 704 woningen. Daarvan is 91% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.435 inwoners per km².
Friesestraatweg 434 is een woning in Gravenburg, gebouwd in 1995 (31 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.
Friesestraatweg 434 heeft 656 m² woonoppervlakte. In Gravenburg ligt de gemiddelde woningwaarde op €451.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Gravenburg in Groningen (Groningen) kenmerkt zich door 2.165 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €451.000, 91% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 3.0 personen.
Vanuit Friesestraatweg 434 in Gravenburg bereik je: supermarkt op 2.1 km, basisschool op 1 km, huisarts op 1.8 km, treinstation op 5.2 km, snelwegoprit op 1.6 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Friesestraatweg 434: ziekenhuis op 7.2 km, apotheek op 2.9 km, kinderdagverblijf op 0.5 km, middelbare school op 3.4 km.
Recreatie nabij Gravenburg: restaurant (1.7 km), cafe (2 km).
Een woningrapport voor Friesestraatweg 434 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Gravenburg. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1995, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.