Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1910
- Woonoppervlakte
- 635 m²
- Perceeloppervlakte
- 5838 m²
Zijlvesterweg 10 is een woonhuis in Groningen, gebouwd in 1910. De woning heeft een woonoppervlakte van 635 m² en een perceel van 5838 m². Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €342.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Zijlvesterweg 10
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
2.3 kmSupermarkt
2.5 kmHuisarts
2.3 kmTreinstation
5.3 kmSnelweg oprit
0.6 kmKinderdagverblijf
1.8 kmMiddelbare school
4.5 kmApotheek
3.6 kmZiekenhuis
7.2 kmRestaurant
0.9 kmCafé
1.6 kmBibliotheek
3.6 kmBioscoop
6.7 kmDe gemiddelde woningwaarde in Dorkwerd is €342.000. Dat komt neer op circa €539 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenZijlvesterweg 10 is een woonhuis van 635 m² in de wijk Dorkwerd. De buurt telt 37 woningen. Daarvan is 76% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 40 inwoners per km².
Zijlvesterweg 10 is een woonhuis in Dorkwerd, gebouwd in 1910 (116 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Zijlvesterweg 10 heeft 635 m² woonoppervlakte. Het perceel is 5838 m². In Dorkwerd ligt de gemiddelde woningwaarde op €342.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Zijlvesterweg 10 heeft energielabel A. Geldig tot 2030-11-20. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
De wijk Dorkwerd in Groningen (Groningen) kenmerkt zich door 80 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €342.000, 76% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.
Vanuit Zijlvesterweg 10 in Dorkwerd bereik je: supermarkt op 2.5 km, basisschool op 2.3 km, huisarts op 2.3 km, treinstation op 5.3 km, snelwegoprit op 0.6 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Zijlvesterweg 10: ziekenhuis op 7.2 km, apotheek op 3.6 km, kinderdagverblijf op 1.8 km, middelbare school op 4.5 km.