Eengezinswoning, tussenwoning Reitdiephaven 419 Groningen

Reitdiephaven 419, 9746 RH Groningen

132 m² Bouwjaar 2008 5 kamers 4 slaapkamers Label A

Reitdiephaven 419 is een eengezinswoning, tussenwoning in Groningen, gebouwd in 2008. De woning heeft een woonoppervlakte van 132 m², een perceel van 129 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €335.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2008
Woonoppervlakte
132 m²
Perceeloppervlakte
129 m²
Inhoud
463 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€440.000 tot €540.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2028
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan water, beschutte ligging, in woonwijk en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Reitdiephaven 419

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Reitdiephaven 419

Tuin
Ja (30.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het noorden bereikbaar via achterom

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

3.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3 km
Gezondheid

Apotheek

2.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

5.7 km
Horeca

Restaurant

0.8 km
Horeca

Café

2.3 km
Cultuur

Bibliotheek

2.8 km
Cultuur

Bioscoop

5.2 km

Buurtinformatie in Groningen

4275 Inwoners
1910 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
1914 Woningvoorraad
€335.000 Gem. woningwaarde Reitdiep
55% Koopwoningen
5.061 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Reitdiephaven 419

Vergelijkbare woningen in Groningen

Veelgestelde vragen over Reitdiephaven 419

Wat is de geschatte woningwaarde van Reitdiephaven 419?

De prijsindicatie voor Reitdiephaven 419 ligt rond €440.000 tot €540.000. De gemiddelde woningwaarde in Reitdiep is €335.000. Dat komt neer op circa €2.538 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Reitdiephaven 419 zich tot de wijk Reitdiep?

Reitdiephaven 419 is een eengezinswoning, tussenwoning van 132 m² in de wijk Reitdiep. De buurt telt 1.914 woningen. Daarvan is 55% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.061 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Reitdiephaven 419?

Reitdiephaven 419 is een eengezinswoning, tussenwoning in Reitdiep, gebouwd in 2008 (18 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Reitdiephaven 419 vergeleken met de buurt?

Reitdiephaven 419 heeft 132 m² woonoppervlakte en 463 m³ inhoud. Het perceel is 129 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 26 m² per kamer. In Reitdiep ligt de gemiddelde woningwaarde op €335.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Reitdiephaven 419 en wat betekent dat?

Reitdiephaven 419 heeft energielabel A. Geldig tot 2028-03-20. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Reitdiephaven 419?

Reitdiephaven 419 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 30 m².

Hoe is de woningmarkt in Reitdiep?

De wijk Reitdiep in Groningen (Groningen) kenmerkt zich door 4.275 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €335.000, 55% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Reitdiep?

Vanuit Reitdiephaven 419 in Reitdiep bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 3.8 km, snelwegoprit op 0.7 km.