Streetview Spijksterriet 24 Groningen

Spijksterriet 24, 9746 PJ Groningen

158 m² Bouwjaar 2002 Label B

Spijksterriet 24 is een woonhuis in Groningen, gebouwd in 2002. De woning heeft een woonoppervlakte van 158 m² en een perceel van 550 m². Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €335.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2002
Woonoppervlakte
158 m²
Perceeloppervlakte
550 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Spijksterriet 24

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Spijksterriet 24

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
125.67 kWh/m²
Primaire fossiele energie
180.86 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
34.35 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Groningen

Onderwijs

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

3.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3 km
Gezondheid

Apotheek

2.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

5.7 km
Horeca

Restaurant

0.8 km
Horeca

Café

2.3 km
Cultuur

Bibliotheek

2.8 km
Cultuur

Bioscoop

5.2 km

Buurtinformatie in Groningen

4275 Inwoners
1910 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
1914 Woningvoorraad
€335.000 Gem. woningwaarde Reitdiep
55% Koopwoningen
5.061 Inwoners per km²

Locatie van Spijksterriet 24

Vergelijkbare woningen in Groningen

Veelgestelde vragen over Spijksterriet 24

Wat is de geschatte woningwaarde van Spijksterriet 24?

De gemiddelde woningwaarde in Reitdiep is €335.000. Dat komt neer op circa €2.120 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Spijksterriet 24 zich tot de wijk Reitdiep?

Spijksterriet 24 is een woonhuis van 158 m² in de wijk Reitdiep. De buurt telt 1.914 woningen. Daarvan is 55% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.061 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Spijksterriet 24?

Spijksterriet 24 is een woonhuis in Reitdiep, gebouwd in 2002 (24 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Spijksterriet 24 vergeleken met de buurt?

Spijksterriet 24 heeft 158 m² woonoppervlakte. Het perceel is 550 m². In Reitdiep ligt de gemiddelde woningwaarde op €335.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Spijksterriet 24 en wat betekent dat?

Spijksterriet 24 heeft energielabel B. Geldig tot 2034-09-10. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 34.35 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Reitdiep?

De wijk Reitdiep in Groningen (Groningen) kenmerkt zich door 4.275 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €335.000, 55% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Reitdiep?

Vanuit Spijksterriet 24 in Reitdiep bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 3.8 km, snelwegoprit op 0.7 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Reitdiep?

Zorg en onderwijs in de buurt van Spijksterriet 24: ziekenhuis op 5.7 km, apotheek op 2.1 km, kinderdagverblijf op 0.6 km, middelbare school op 3 km.