Streetview Oscar Wildestraat 49 Groningen

Oscar Wildestraat 49, 9746 AR Groningen

147 m² Bouwjaar 1996 6 kamers 3 slaapkamers Label A

Oscar Wildestraat 49 is een woonhuis in Groningen, gebouwd in 1996. De woning heeft een woonoppervlakte van 147 m², een perceel van 345 m² en 6 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €371.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1996
Woonoppervlakte
147 m²
Perceeloppervlakte
345 m²
Inhoud
505 m³
Kamers
6
Slaapkamers
3

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Oscar Wildestraat 49

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Oscar Wildestraat 49

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
88.9 kWh/m²
Primaire fossiele energie
152 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
28.51 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Groningen

Onderwijs

Basisschool

1.3 km
Dagelijks

Supermarkt

1.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

3.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.8 km
Gezondheid

Apotheek

1.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

5.6 km
Horeca

Restaurant

1.3 km
Horeca

Café

1.5 km
Cultuur

Bibliotheek

1.3 km
Cultuur

Bioscoop

4.9 km

Buurtinformatie in Groningen

2480 Inwoners
1040 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
1018 Woningvoorraad
€371.000 Gem. woningwaarde De Held
88% Koopwoningen
2.751 Inwoners per km²

Locatie van Oscar Wildestraat 49

Vergelijkbare woningen in Groningen

Veelgestelde vragen over Oscar Wildestraat 49

Wat is de geschatte woningwaarde van Oscar Wildestraat 49?

De prijsindicatie voor Oscar Wildestraat 49 ligt rond €175.000 tot €200.000. De gemiddelde woningwaarde in De Held is €371.000. Dat komt neer op circa €2.524 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Oscar Wildestraat 49 zich tot de wijk De Held?

Oscar Wildestraat 49 is een woonhuis van 147 m² in de wijk De Held. De buurt telt 1.018 woningen. Daarvan is 88% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.751 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Oscar Wildestraat 49?

Oscar Wildestraat 49 is een woonhuis in De Held, gebouwd in 1996 (30 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Oscar Wildestraat 49 vergeleken met de buurt?

Oscar Wildestraat 49 heeft 147 m² woonoppervlakte en 505 m³ inhoud. Het perceel is 345 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In De Held ligt de gemiddelde woningwaarde op €371.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Oscar Wildestraat 49 en wat betekent dat?

Oscar Wildestraat 49 heeft energielabel A. Geldig tot 2031-08-24. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 28.51 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Oscar Wildestraat 49?

Oscar Wildestraat 49 heeft 6 kamers waarvan 3 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in De Held?

De wijk De Held in Groningen (Groningen) kenmerkt zich door 2.480 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €371.000, 88% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij De Held?

Vanuit Oscar Wildestraat 49 in De Held bereik je: supermarkt op 1.4 km, basisschool op 1.3 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 3.7 km, snelwegoprit op 1.4 km.