Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning Johan Ellenbergerstraat 2 Groningen

Johan Ellenbergerstraat 2, 9746 AJ Groningen

123 m² Bouwjaar 1996 5 kamers 4 slaapkamers Label A++

Johan Ellenbergerstraat 2 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning in Groningen, gebouwd in 1996. De woning heeft een woonoppervlakte van 123 m², een perceel van 315 m² en 5 kamers. Het energielabel is A++. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €371.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1996
Woonoppervlakte
123 m²
Perceeloppervlakte
315 m²
Inhoud
574 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€480.000 tot €580.000
Laatst bekende transactie
Periode 2021 tot 2025
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Johan Ellenbergerstraat 2

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Johan Ellenbergerstraat 2

Energielabel

Energieklasse
A++
Energiebehoefte
94.93 kWh/m²
Primaire fossiele energie
59.7 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
66%
CO₂-emissie
12.09 kg/m²

Tuin
Ja (180.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuiden bereikbaar via achterom

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Groningen

Onderwijs

Basisschool

1.3 km
Dagelijks

Supermarkt

1.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

3.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.8 km
Gezondheid

Apotheek

1.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

5.6 km
Horeca

Restaurant

1.3 km
Horeca

Café

1.5 km
Cultuur

Bibliotheek

1.3 km
Cultuur

Bioscoop

4.9 km

Buurtinformatie in Groningen

2480 Inwoners
1040 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
1018 Woningvoorraad
€371.000 Gem. woningwaarde De Held
88% Koopwoningen
2.751 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Johan Ellenbergerstraat 2

Vergelijkbare woningen in Groningen

Veelgestelde vragen over Johan Ellenbergerstraat 2

Wat is de geschatte woningwaarde van Johan Ellenbergerstraat 2?

De prijsindicatie voor Johan Ellenbergerstraat 2 ligt rond €480.000 tot €580.000. De gemiddelde woningwaarde in De Held is €371.000. Dat komt neer op circa €3.016 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Johan Ellenbergerstraat 2 zich tot de wijk De Held?

Johan Ellenbergerstraat 2 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning van 123 m² in de wijk De Held. De buurt telt 1.018 woningen. Daarvan is 88% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.751 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Johan Ellenbergerstraat 2?

Johan Ellenbergerstraat 2 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning in De Held, gebouwd in 1996 (30 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Johan Ellenbergerstraat 2 vergeleken met de buurt?

Johan Ellenbergerstraat 2 heeft 123 m² woonoppervlakte en 574 m³ inhoud. Het perceel is 315 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 25 m² per kamer. In De Held ligt de gemiddelde woningwaarde op €371.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Johan Ellenbergerstraat 2 en wat betekent dat?

Johan Ellenbergerstraat 2 heeft energielabel A++. Geldig tot 2034-09-10. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 12.09 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Johan Ellenbergerstraat 2?

Johan Ellenbergerstraat 2 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 180 m².

Hoe is de woningmarkt in De Held?

De wijk De Held in Groningen (Groningen) kenmerkt zich door 2.480 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €371.000, 88% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij De Held?