Eengezinswoning, tussenwoning Jacob Schorerstraat 33 Groningen

Jacob Schorerstraat 33, 9745 DC Groningen

129 m² Bouwjaar 1997 5 kamers 4 slaapkamers Label A

Jacob Schorerstraat 33 is een eengezinswoning, tussenwoning in Groningen, gebouwd in 1997. De woning heeft een woonoppervlakte van 129 m², een perceel van 158 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €371.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1997
Woonoppervlakte
129 m²
Perceeloppervlakte
158 m²
Inhoud
406 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€390.000 tot €440.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2025
Daktype
Lessenaardak
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Jacob Schorerstraat 33

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Jacob Schorerstraat 33

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
80.19 kWh/m²
Primaire fossiele energie
127.71 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
23.44 kg/m²

Tuin
Ja (81.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het noorden bereikbaar via achterom

Basisschool

1.3 km
Dagelijks

Supermarkt

1.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

3.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.8 km
Gezondheid

Apotheek

1.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

5.6 km
Horeca

Restaurant

1.3 km
Horeca

Café

1.5 km
Cultuur

Bibliotheek

1.3 km
Cultuur

Bioscoop

4.9 km

Buurtinformatie in Groningen

2480 Inwoners
1040 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
1018 Woningvoorraad
€371.000 Gem. woningwaarde De Held
88% Koopwoningen
2.751 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Jacob Schorerstraat 33

Vergelijkbare woningen in Groningen

Veelgestelde vragen over Jacob Schorerstraat 33

Wat is de geschatte woningwaarde van Jacob Schorerstraat 33?

De prijsindicatie voor Jacob Schorerstraat 33 ligt rond €390.000 tot €440.000. De gemiddelde woningwaarde in De Held is €371.000. Dat komt neer op circa €2.876 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Jacob Schorerstraat 33 zich tot de wijk De Held?

Jacob Schorerstraat 33 is een eengezinswoning, tussenwoning van 129 m² in de wijk De Held. De buurt telt 1.018 woningen. Daarvan is 88% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.751 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Jacob Schorerstraat 33?

Jacob Schorerstraat 33 is een eengezinswoning, tussenwoning in De Held, gebouwd in 1997 (29 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Jacob Schorerstraat 33 vergeleken met de buurt?

Jacob Schorerstraat 33 heeft 129 m² woonoppervlakte en 406 m³ inhoud. Het perceel is 158 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 26 m² per kamer. In De Held ligt de gemiddelde woningwaarde op €371.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Jacob Schorerstraat 33 en wat betekent dat?

Jacob Schorerstraat 33 heeft energielabel A. Geldig tot 2034-09-27. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 23.44 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Jacob Schorerstraat 33?

Jacob Schorerstraat 33 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 81 m².

Hoe is de woningmarkt in De Held?

De wijk De Held in Groningen (Groningen) kenmerkt zich door 2.480 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €371.000, 88% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij De Held?

Vanuit Jacob Schorerstraat 33 in De Held bereik je: supermarkt op 1.4 km, basisschool op 1.3 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 3.7 km, snelwegoprit op 1.4 km.