Streetview Kerkstraat 144 Groningen

Kerkstraat 144, 9745 CM Groningen

155 m² Bouwjaar 1890 7 kamers 4 slaapkamers Label F

Kerkstraat 144 is een woonhuis in Groningen, gebouwd in 1890. De woning heeft een woonoppervlakte van 155 m², een perceel van 22395 m² en 7 kamers. Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €252.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1890
Woonoppervlakte
155 m²
Perceeloppervlakte
22395 m²
Inhoud
2322 m³
Kamers
7
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Constructie-status: fundering, ligging t.o.v. straatniveau, draagbalken, verzakkingen

Volledige gebrekenscan voor Kerkstraat 144

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Kerkstraat 144

Energielabel

Energieklasse
F
Energiebehoefte
259.96 kWh/m²
Primaire fossiele energie
343.54 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
5.7%
CO₂-emissie
61.84 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Groningen

Onderwijs

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

1.4 km
Vervoer

Treinstation

4.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.9 km
Gezondheid

Apotheek

1.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

6.4 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

1.6 km
Cultuur

Bioscoop

5.3 km

Buurtinformatie in Groningen

1765 Inwoners
880 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
848 Woningvoorraad
€252.000 Gem. woningwaarde Hoogkerk Dorp
45% Koopwoningen
1.352 Inwoners per km²

Locatie van Kerkstraat 144

Vergelijkbare woningen in Groningen

Veelgestelde vragen over Kerkstraat 144

Wat is de geschatte woningwaarde van Kerkstraat 144?

De gemiddelde woningwaarde in Hoogkerk Dorp is €252.000. Dat komt neer op circa €1.626 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Kerkstraat 144 zich tot de wijk Hoogkerk Dorp?

Kerkstraat 144 is een woonhuis van 155 m² in de wijk Hoogkerk Dorp. De buurt telt 848 woningen. Daarvan is 45% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.352 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Kerkstraat 144?

Kerkstraat 144 is een woonhuis in Hoogkerk Dorp, gebouwd in 1890 (136 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Kerkstraat 144 vergeleken met de buurt?

Kerkstraat 144 heeft 155 m² woonoppervlakte en 2322 m³ inhoud. Het perceel is 22395 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 22 m² per kamer. In Hoogkerk Dorp ligt de gemiddelde woningwaarde op €252.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Kerkstraat 144 en wat betekent dat?

Kerkstraat 144 heeft energielabel F. Geldig tot 2033-07-06. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen. De berekende CO₂-uitstoot is 61.84 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Kerkstraat 144?

Kerkstraat 144 heeft 7 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Hoogkerk Dorp?

De wijk Hoogkerk Dorp in Groningen (Groningen) kenmerkt zich door 1.765 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €252.000, 45% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Hoogkerk Dorp?

Vanuit Kerkstraat 144 in Hoogkerk Dorp bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 1.4 km, treinstation op 4.8 km, snelwegoprit op 2 km.